Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

ADLER Aqua-Intense GL – intenzívny účinok

Použitie vodou riediteľných základných lakov na úpravu určitých druhov dreva sa neodporúča, avšak spoločnosť ADLER túto medzeru vypĺňa ...


16.09.2010

Použitie vodou riediteľných základných lakov na úpravu určitých, problematických druhov drevín, ako napr. dubového dreva, sa doteraz neodporúčalo. Aby sa vyplnila táto medzera v ponuke vodouriediteľných systémov , vyvinula spoločnosť ADLER nový produkt Aqua-Intense GL. Vzhľadom k veľmi dobrému izolačnému účinku voči látkam obsiahnutým v dreve, ktoré sú rozpustné vo vode a spôsobujú nežiadúce sfarbenie, je nový lak ADLER Aqua-Intense GL dokonale použiteľný aj pre doposiaľ problematické druhy drevín, medzi ktoré patrí najmä dubové drevo.

 

Dokonca i u nemorených alebo svetlo morených povrchov je teraz možné takmer úplne zamedziť vzniku nepekných zelene sfarbených plôch. Nový dvojzložkový základný lak navyše dokáže ponúknuť veľmi dobrú úroveň zvýraznenia farebných odtieňov a transparentnosti, pričom zodpovedá smernici Decopaint. Základný lak ADLER Aqua-Intense GL je teraz prvou voľbou, ak ide o lakované povrchy s intenzívnymi farebnými odtieňmi u nábytku a interiérových zariaďovacích predmetov.

 

Dokonalé uplatnenie pritom nájde i u tmavých druhov drevín s výraznou kresbou. Vynikajúca odolnosť proti krémom a tukom je, rovnako ako u všetkých ostatných vodou riediteľných lakov ADLER, úplnou samozrejmosťou.

 

Stručný prehľad vlastností: </ h3>

 

 • Vynikajúce zvýraznenie štruktúry dreva a veľmi dobrá transparentnosť </ li>
 • Dobrá plnivosť </ li>
 • Iba nepatrné zelené sfarbenie dubového dreva </ li>
 • Veľmi dobrý izolačný účinok voči látkam obsiahnutým v dreve, ktoré sú rozpustné vo vode a spôsobujú nežiadúce sfarbenie </ li>
 • Nedochádza k nežiadúcemu žltnutiu </ li> </ ul>

   

  Viac informácií o produkte

  ADLER Aqua-Intense GL

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: