Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

15 rokov firmy ADLER na Slovensku

Sme veľmi hrdí, že spoločnosť ADLER pôsobí na slovenskom trhu už dlhých

15 rokov, a to vďaka nasadeniu jeho pracovníkov, pre ktorých platí podľa sloganu firmy, že farba im v žilách naozaj koluje.

Významné výročie, ktoré je žiaduce sláviť a ktoré tiež bolo náležite oslávené!


22.03.2016

 

Už od roku 2000 patria žlté plechovky ADLER na slovenskom trhu s lakmi medzi známe firmy. Od roku 2008 má navyše firma ADLER svoje samostatné obchodné zastúpenie ADLER Slovensko s.r.o. - to znamená, že disponuje svojimi ponúkanými službami aj priamym predajom plošne na celom Slovensku.


PESTRÝ ZÁSTUP HOSTÍ: ZÁKAZNÍCI, UNIVERZITA A MÉDIÁ


Pri príležitosti osláv tohto jubilea sa stretli významní zákazníci a všetci zamestnanci firmy ADLER Slovensko v decembri 2015 v hoteli Wellness Hotel Chopok v Demänovskej doline. 90 hostí tak spoločne príjemne oslávilo týchto

15 rokov vo žltočervených farbách ADLER na Slovensku. Ing. Ján Svocák, obchodný riaditeľ firmy ADLER Slovensko, poďakoval prítomným partnerom: „Prostredníctvom Vás a spoločne s Vami mohla firma ADLER na Slovensku rásť

a rozvinúť sa do súčasnej podoby. Ďakujeme Vám všetkým za toto partnerstvo

a pevne veríme, že budeme môcť zostať aj naďalej so svojimi zákazníckymi službami a vynikajúcimi produktmi Vašimi najlepšími obchodnými partnermi

vo všetkých otázkach týkajúcich sa náterových hmôt!“ Ďalšími hosťami tohto večierku boli zástupcovia médií, pani Mgr. Eva Patrášová-Snopková so svojím partnerom za „Drevársky magazín“, ktorý je v problematike dreva veľmi cenený. Prítomní boli aj zástupcovia akademickej pôdy z Drevárskej fakulty Technickej univerzity vo Zvolene Prof. Ing. Jozef Kúdela, PhD. a jeho manželka RNDr. Dagmar Kúdelová.


BOHATÝ PROGRAM:


Neoficiálna časť programu začala už v popoludňajších hodinách slávnostného dňa: Pozvaní hostia mali možnosť navštíviť miestne wellness centrum, zahrať si biliard alebo bowling alebo sa občerstviť pri bare. Oficiálna časť programu bola zahájená v kongresovej sále hotela slávnostným uvítaním s prípitkom a večerou s piatimi chodmi. Nasledovalo veľmi pekné predstavenie štandardných tancov

v podaní tanečného páru z Popradu. Uvítaciu reč predniesol Ing. Ján Svocák, ďalej prehovoril jeden z hlavných predstaviteľov vedenia firmy ADLER Mgr. Thomas Stolz a Mgr. Jan Bauchner, konateľ ADLER Česko a ADLER Slovensko, ktorí poďakovali za doterajšiu spoluprácu a lojalitu prejavenú firme ADLER. Lojalita bola významným heslom celého slávnostného večera:

Trom zamestnancom firmy ADLER Slovensko bol odovzdaný certifikát a darček ako poďakovanie za to, že sú súčasťou firmy po celý čas od jej vzniku. Už 15 rokov pôsobí vo firme ADLER Martin Luprich z oddelenia objednávok, Ing. Marek Duchoň, technický poradca a tiež obchodný riaditeľ Ing. Ján Svocák, ktorý po polnoci rozkrojil symbolickú tortu - ako býva u takýchto slávností zvykom. Torta bola naozaj umeleckým dielom: replika originálnej plechovky ADLER poslúžila ako sladká bodka. Potom bola súčasťou programu hudobná zábava v podaní kapely Wendigo z východného Slovenska, ktorá hostí prinútila prísť na tanečný parket, ktorý nechceli opustiť ani o 4 hodine ráno. „Atmosféra bola fantastická a užili sme si ju v spoločnosti priateľov, čo viac si priať?“ zhrnul na záver spokojne Ján Svocák.

Zum ADLER Online-Shop: