Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Protipožiarne dvere od profesionálov

Zostať "cool" aj v horúcich situáciách

Protipožiarne dvere od profesionálov

Otvárajú miestnosti, prijímajú návštevníkov, každý deň nás vítajú doma a napriek tomu si ich sotva všimneme. A predsa: až dvere a brány robia z domu domov. Nielenže ho pre milých ľudí otvárajú, ale nás aj chránia pred všetkým, čo nie je vítané. A svoju kvalitu preukazujú v naozaj povážlivých situáciách - napríklad pri požiari. 

ZVNÚTRA HIGH-TECH, ZVONKU STOLÁRSKA KVALITA

A čo dvere, ktoré chránia pri požiari- protipožiarne dvere? Predstavíme si šeď, oceľ a betónový kryt. Chyba lávky! Protipožiarne dvere od profesionálov sú nielen bezpečné, ale aj pekné. Špecialistom v tomto odbore je firma Sturm v Unken. Po šedi ani stopy - rozmanitosť farieb ich protipožiarnych dverí nepozná hraníc. V čom spočíva to tajomstvo? Materiály, ktoré robia dvere tak bezpečnými, nie sú vidieť: dverné krídla, tesnenie, pásky - teda všetko, čo odlišuje protipožiarne dvere od bežných dverí. Vždy je však viditeľná profesionálna stolárska kvalita a drevené plochy sa samozrejme lakujú podľa chuti a nálady. Či v kombinácii zelenej a čiernej, modrej a červenej, čistej elegantnej bielej alebo v kombinácií modernej šedej a oranžovej. Ale nech už ide o akúkoľvek farbu, o vznešený palác vo Viedni alebo avantgardnú kancelársku budovu, do úvahy pripadá iba lak značky ADLER. Z vonkajšej strany chráni dvere Aquawood Protor Finish pred votrelcami ako sú mokro , sneh a krupobitie. Z vnútornej  dodáva ADLER Pigmopur farbu a Legnopur  lesklý povrch.

PROTIPOŽIARNA OCHRANA SA UKRÝVA ZA MNOHÝMI DVERAMI

Firma Sturm je dlhoročný profesionál pre špeciálne požiadavky protipožiarnych dverí. Salzburgský podnik sa stará o všetky miesta, kde sa chceme cítiť bezpečne: hotely, verejné budovy, byty a dokonca aj lode. Pretože dverné unikáty "made in Austria" sú žiadané nielen v Rakúsku ale cez 35 percent ich produkcie ide na export. Dvere, vzdorujúce iskrám a ohňu, sú stále žiadanejšie, kedže zákonné normy sa sprísňujú. Za mnohými zdanlivo obyčajnými dverami sa preto už dnes skrývajú protipožiarne dvere. Firma Sturm dodáva štandardné alebo atypické rozmery, so zasklením alebo bez, otočné alebo posuvné - všetky dvere sa zhotovujú na mieru ako individuálne zákazky. To znamená maximálnu flexibilitu pre stolára pri výrobe - a tým nádherné "Vitajte doma" s veselými farbami. A určite najlepšu ochranu. "Hlupák zatvára dvere zle, leňoch ich len privrie, blázon ich nechá otvorené." Toto čínske príslovie platí nielen v oblasti protipožiarnej ochrany.

Informácie o projekte
Objekt
Kvalitné protipožiarne dvere
Investor
Firma Sturm, Unken/Salzburg
Použité produkty
Projektant
Firma Sturm, Unken/Salzburg
Realizácia
Firma Sturm, Unken/Salzburg

Zum ADLER Online-Shop: