Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Aduro PUR-Glanzlack vyšperkuje vaše produkty

Vysoký lesk je v povrchovej úprave dreva kráľovskou disciplínou. Tomu vždy zodpovedala aj časová náročnosť a starostlivý výber materiálu. Keď sa chceme blysnúť, dáme si na tom patrične záležať. S novým produktom Aduro PUR-Glanzlack od ADLER-u dosiahneme špičkový vysoký lesk takpovediac z večera do rána. Už nič nebráni tomu, aby vaše drevené výrobky právom dostali titul kráľovské.


05.07.2017

Rýchly lesk

„Spracovatelia nepochybne najviac ocenia fakt, že sa nám v prípade Aduro PUR Glanzlack-u podarilo dosiahnuť skvelé výsledky v rýchlejšom schnutí produktu, vďaka čomu je už výrobok na druhý deň pripravený na brúsenie a leštenie,“ vysvetľuje Franz Thummer, vedúci laboratória nábytkových lakov ADLER. Produkcia fičí podľa plánu a aj ušľachtilé kusy nábytku s vysokým leskom sa rýchlo dostanú až k zákazníkovi. Všeobecne je náš nový Aduro PUR Glanzlack veľmi dobre aplikovateľný: Jeho tromfom je nestekavosť, vďaka čomu pri striekaní nedochádza k stekaniu laku, a to dokonca ani na miestach s istým viacnásobným prekryvom.

 

Dokonalý lesk

„Vysoký obsah pevných častíc umožňuje mimoriadne hlboký lesk a neporovnateľné zvýraznenie podkladu produktu aj v prípade bezfarebného lakovania,“ vysvetľuje Franz Thummer. Správne nalakované plochy pôsobia ako bezchybné zrkadlo z dreva. „V prípade vysokého lesku nesmieme zabúdať ani na kvalitný základ,“ hovorí Thummer. „ Pri jemne pórovitom povrchu stačia dve až tri vrstvy PUR-Füllgrund-u, v prípade hlbšej pórovitosti dreva, ako napr. u palisandra, je potrebné aplikovať aspoň päť vrstiev.

 

A keďže lakovanie vysokého lesku nie je práve bežnou rutinou v agende stolára, ADLER svojim zákazníkom ponúka podrobný pracovný návod, vďaka ktorému budú Vaše produkty skutočne kráľovské. V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať našich technických poradcov ADLER, ktorí vám ochotne poradia.   

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: