We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Aduro PUR-Glanzlack vyšperkuje vaše produkty

Vysoký lesk je v povrchovej úprave dreva kráľovskou disciplínou. Tomu vždy zodpovedala aj časová náročnosť a starostlivý výber materiálu. Keď sa chceme blysnúť, dáme si na tom patrične záležať. S novým produktom Aduro PUR-Glanzlack od ADLER-u dosiahneme špičkový vysoký lesk takpovediac z večera do rána. Už nič nebráni tomu, aby vaše drevené výrobky právom dostali titul kráľovské.


05.07.2017

Rýchly lesk

„Spracovatelia nepochybne najviac ocenia fakt, že sa nám v prípade Aduro PUR Glanzlack-u podarilo dosiahnuť skvelé výsledky v rýchlejšom schnutí produktu, vďaka čomu je už výrobok na druhý deň pripravený na brúsenie a leštenie,“ vysvetľuje Franz Thummer, vedúci laboratória nábytkových lakov ADLER. Produkcia fičí podľa plánu a aj ušľachtilé kusy nábytku s vysokým leskom sa rýchlo dostanú až k zákazníkovi. Všeobecne je náš nový Aduro PUR Glanzlack veľmi dobre aplikovateľný: Jeho tromfom je nestekavosť, vďaka čomu pri striekaní nedochádza k stekaniu laku, a to dokonca ani na miestach s istým viacnásobným prekryvom.

 

Dokonalý lesk

„Vysoký obsah pevných častíc umožňuje mimoriadne hlboký lesk a neporovnateľné zvýraznenie podkladu produktu aj v prípade bezfarebného lakovania,“ vysvetľuje Franz Thummer. Správne nalakované plochy pôsobia ako bezchybné zrkadlo z dreva. „V prípade vysokého lesku nesmieme zabúdať ani na kvalitný základ,“ hovorí Thummer. „ Pri jemne pórovitom povrchu stačia dve až tri vrstvy PUR-Füllgrund-u, v prípade hlbšej pórovitosti dreva, ako napr. u palisandra, je potrebné aplikovať aspoň päť vrstiev.

 

A keďže lakovanie vysokého lesku nie je práve bežnou rutinou v agende stolára, ADLER svojim zákazníkom ponúka podrobný pracovný návod, vďaka ktorému budú Vaše produkty skutočne kráľovské. V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať našich technických poradcov ADLER, ktorí vám ochotne poradia.   

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: