Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Moridlo na vodnej báze Arova Positiv-Ultra


Pozitívne moridlo na vodnej báze pre brúsené, kefované, tesané
a hrubo opracované ihličnaté dreviny. Výrazne pozitívny obraz dosiahnete už v jedinom kroku.  

Prirodzené povrchy


Drevo ako prírodný materiál vytvára v dome neopakovateľnú atmosféru, upokojuje a ponúka priestor na oddych. Zároveň je však mimoriadne citlivé na zmeny vlhkosti a znečistenie. Správna povrchová úprava zabezpečí Vašim dreveným výrobkom dlhoročnú prirodzenú krásu a pôvab.

PULLEX Renovierung


Vďaka jedinečnému renovačnému systému Pullex Renoviersystem sa vaše staré a zosivené drevené fasády, okná či balkóny ako šibnutím čarovného prútika zaodejú do nového lesku, a to všetko bez zdĺhavého brúsenia!

Adler čo najbližšie k Vám


Neustále sa snažíme, aby ste za Vašimi obľúbenými produktami Pullex do exteriéru a Legno do interiéru nemuseli chodiť ďaleko. Partnerské predajne v spolupráci s ADLER po celom Slovensku!

Vyšperkujte vaše drevené výrobky s novým Aduro PUR-Glanzlack od ADLER

Dub v trendovej sivej


S novým moridlom Arova Aqua-Neoantik Trend vnesiete do Vášho príbytku prirodzenosť a prebudíte Vaše zmysly. Dostupné v rôznych štýlových odtieňoch.

Najmodernejšia hala na výrobu lakov v EurópeStavebné práce ukončené, stroje nainštalované, všetky testy úspešne absolvované. Nič viac už nestojí v ceste: 16 mesiacov po položení základného kameňa spúšťa prevádzku najmodernejšia hala na výrobu vodou riediteľných lakov v Európe.  

Efekt starých
horských chát


Páči sa Vám efekt starých horských chát?
S Pullex 3v1 od ADLER-u to bude hračka! Presvedčte sa, aké je to jednoduché.

Efekt starých
horských chát


Páči sa Vám efekt starých horských chát?
S Pullex 3v1 od ADLER-u to bude hračka! Presvedčte sa, aké je to jednoduché.

ADLER Brilliant-Metallic

Nie je všetko zlato, čo sa blyští.
Niekedy to môže byť drevo,
ktoré bolo upravené metalickým efektom ADLER Brilliant-Metallic.
Metalický lak je dostupný v 5 moderných farebných odtieňoch:
zlatá, strieborná, bronzová, medená a titánová. 

Pullex 3in1-Lasur
Matný profesionál na ochranu dreva

ADLER Vám vďaka novej lazúre Pullex 3in1 ponúka profesionálny všestranný produkt na ochranu dreva vhodný ako nový náter, ale tiež na údržbu starších náterov. Pullex 3in1 predstavuje najnovší trend v povrchovej ochrane dreva, ktorý Vám uľahčí a zefektívni prácu a súčasne zaručí krásny matný povrch.

Lakovanie dverí s
Aqua-PU Pro


S novým produktom Aqua-PU Pro sa firme ADLER jedným ťahom podarilo všetky problémy klasických lakov na báze syntetickej živice zmiesť zo sveta: tento vodný lak nežltne, nepáchne a rýchlo schne.
Aj spracovanie, či s prídavkom tužidla, alebo bez neho, je úplne bez komplikácií - ako? To Vám krok za krokom ukáže náš návod.

Stolárski majstri
stavia na ADLER


Tí najlepší začínajúci stolári Rakúska používajú jedine ADLER - na stôl. Alebo na komodu. Alebo na skriňu. Tie najkreatívnejšie a najkrajšie práce boli prednedávnom predstavené a ocenené v múzeu dreva a remesiel.  „Legnopur G30“ bol v predošlom roku štandardnou odpoveďou na otázku povrchovej úpravy – a odzrkadľuje tým trend zamatovo-matných elegantných povrchov.

Bezfarebný vysoký lesk


Čerešňa, slivka, vlašský orech: "look" vysokého lesku u ušľachtilých drevín sa tu opäť zastavil a pre lakýrnikov predstavuje výzvu, pretože iba čisté, trpezlivé a precízne práce garantujú perfektný výsledok. ADLER Vám poradí krok za krokom, na čo treba pri bezfarebnom vysokom lakovaní dávať pozor.

Prirodzenosť
v povrchovej úprave okien


Aquawood Lärchenöl SQ pomocou miešacieho systému
ADLER | MIX Farbmischsystem možno namiešať do nových trendových odtieňov a milovníkov dreva presvedčí prirodzeným zvýraznením textúry dreva a ušľachtilou optikou.
Špeciálne informácie pre ...
AKTUALITY ZO SVETA FARIEB
ADLER predstavuje skutočne pozi...
22.11.2017
ADLER predstavuje skutočne pozi...
Výrazne pozitívne a zároveň jemne ...
Medzinárodné stretnutie predajc...
20.10.2017
Medzinárodné stretnutie predajc...
Cesta bola síce dlhá, ale v príj...
ADLER TIPY & TRIKY
Drevený adventný kalendár
Drevený adventný kalendár
Adventný kalendár sa stal nepostrádateľnou tradíciou blížiacich sa Vianoc: Ka...
ADLER REFERENCIE
Živé hry svetla, dlhšia životnosť
Živé hry svetla, dlhšia životnosť
Táto fasáda priťahuje pohľady: šikmý "zebra-look" prebúdza tri kocky nadstavb...
ODBORNÍK NA OCHRANU DREVA
Odborník na ochranu dreva
ADLER už desiatky rokov ponúka širokú paletu produktov na drevo ako sú vodou riediteľné i rozpúšťad- lové lazúry, farby a ochranné prostriedky, ktoré umožňujú top-riešenia pre v...
ZUŠĽACHTENIE NÁBYTKU A PARKIET
Zušľachtenie nábytku a parkiet
Nábytkové a parketové laky firmy ADLER poskytujú optimálnu ochranu. Oleje a vosky chránia Vaše drevo v interiéri prirodzeným spôsobom na prírodnej báze.
NÁTERY NA OKNÁ A DVERE
Nátery na okná a dvere
Moderné ADLER nátery na okná a dvere zaručia dlhú životnosť pre Vaše drevené okná a dvere. Pre údržbu lakov na okná a dvere ponúka ADLER tie najlepšie produkty na ošetrovanie.
KREATÍVNE STENY
Kreatívne steny
Správnou voľbou farby na steny a farebného efektu získajú Vaše obytné priestory zvláštnu atmosféru. Navyše ADLER farby na steny a fasády dodajú stenám nutnú ochranu voči poveter...
ADLER HIGHRES®
Optimálna ochrana pre Vaše drevené okná - v súlade s prírodou
ADLER VO VAŠOM OKOLÍ

V palete produktov ADLER sa nachádza viac ako 10.000 položiek rôzneho použitia. Či už farby na stenyfarby na fasádyochranné prostriedky na drevo farby a laky na drevomoridláolejevoskynábytkové a parketové laky alebo nátery na okná a dvere, ADLER je ten správny partner na tvorbu individuálnych obytných priestorov, fasád alebo drevených prvkov.

Tam, kde je ADLER, je i naša krv. S touto filozofiou sa ADLER stal odborným lídrom v ochrane dreva a lakov na drevo. Pretože ten, kto robí svoju prácu so srdcom, nerobí nič polovične. Tohto sa pridŕžame od vývoja až po poradenstvo a servis. Kvalita a trvácnosť boli u nás odjakživa prioritou pred rýchlymi obchodmi a ziskami.

Zum ADLER Online-Shop: