Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Lakovanie dverí s
Aqua-PU Pro


S novým produktom Aqua-PU Pro sa firme ADLER jedným ťahom podarilo všetky problémy klasických lakov na báze syntetickej živice zmiesť zo sveta: tento vodný lak nežltne, nepáchne a rýchlo schne.
Aj spracovanie, či s prídavkom tužidla, alebo bez neho, je úplne bez komplikácií - ako? To Vám krok za krokom ukáže náš návod.

Stolárski majstri
stavia na ADLER


Tí najlepší začínajúci stolári Rakúska používajú jedine ADLER - na stôl. Alebo na komodu. Alebo na skriňu. Tie najkreatívnejšie a najkrajšie práce boli prednedávnom predstavené a ocenené v múzeu dreva a remesiel.  „Legnopur G30“ bol v predošlom roku štandardnou odpoveďou na otázku povrchovej úpravy – a odzrkadľuje tým trend zamatovo-matných elegantných povrchov.

Bezfarebný vysoký lesk


Čerešňa, slivka, vlašský orech: "look" vysokého lesku u ušľachtilých drevín sa tu opäť zastavil a pre lakýrnikov predstavuje výzvu, pretože iba čisté, trpezlivé a precízne práce garantujú perfektný výsledok. ADLER Vám poradí krok za krokom, na čo treba pri bezfarebnom vysokom lakovaní dávať pozor.

Prirodzenosť
v povrchovej úprave okien


Aquawood Lärchenöl SQ pomocou miešacieho systému
ADLER | MIX Farbmischsystem možno namiešať do nových trendových odtieňov a milovníkov dreva presvedčí prirodzeným zvýraznením textúry dreva a ušľachtilou optikou.
Špeciálne informácie pre ...
AKTUALITY ZO SVETA FARIEB
Športové vozidlo medzi UV-lakmi...
06.05.2016
Športové vozidlo medzi UV-lakmi...
SPRACOVATEĽNOSŤ V REKORDNOM ČASE...
ADLER SH-Technológia ©
01.04.2016
ADLER SH-Technológia ©
Veľké udalosti potrebujú veľké javisk...
ADLER TIPY & TRIKY
Efekt betónu: Krok za krokom
Efekt betónu: Krok za krokom
Betón si podmaňuje obytný priestor. Vnútorná stena, doska stola alebo doplnky...
ADLER REFERENCIE
Živé hry svetla, dlhšia životnosť
Živé hry svetla, dlhšia životnosť
Táto fasáda priťahuje pohľady: šikmý "zebra-look" prebúdza tri kocky nadstavb...
ODBORNÍK NA OCHRANU DREVA
Odborník na ochranu dreva
ADLER už desiatky rokov ponúka širokú paletu produktov na drevo ako sú vodou riediteľné i rozpúšťad- lové lazúry, farby a ochranné prostriedky, ktoré umožňujú top-riešenia pre v...
ZUŠĽACHTENIE NÁBYTKU A PARKIET
Zušľachtenie nábytku a parkiet
Nábytkové a parketové laky firmy ADLER poskytujú optimálnu ochranu. Oleje a vosky chránia Vaše drevo v interiéri prirodzeným spôsobom na prírodnej báze.
NÁTERY NA OKNÁ A DVERE
Nátery na okná a dvere
Moderné ADLER nátery na okná a dvere zaručia dlhú životnosť pre Vaše drevené okná a dvere. Pre údržbu lakov na okná a dvere ponúka ADLER tie najlepšie produkty na ošetrovanie.
KREATÍVNE STENY
Kreatívne steny
Správnou voľbou farby na steny a farebného efektu získajú Vaše obytné priestory zvláštnu atmosféru. Navyše ADLER farby na steny a fasády dodajú stenám nutnú ochranu voči poveter...
ADLER TV
Chráňte a ošetrujte Vašu terasu
s produktami ADLER.
ADLER VO VAŠOM OKOLÍ

V palete produktov ADLER sa nachádza viac ako 10.000 položiek rôzneho použitia. Či už farby na stenyfarby na fasádyochranné prostriedky na drevo farby a laky na drevomoridláolejevoskynábytkové a parketové laky alebo nátery na okná a dvere, ADLER je ten správny partner na tvorbu individuálnych obytných priestorov, fasád alebo drevených prvkov.

Tam, kde je ADLER, je i naša krv. S touto filozofiou sa ADLER stal odborným lídrom v ochrane dreva a lakov na drevo. Pretože ten, kto robí svoju prácu so srdcom, nerobí nič polovične. Tohto sa pridŕžame od vývoja až po poradenstvo a servis. Kvalita a trvácnosť boli u nás odjakživa prioritou pred rýchlymi obchodmi a ziskami.

Zum ADLER Online-Shop: