We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Zázrak efektivity

Nalakovať, prebrúsiť a hotovo?
S novým produktom Bluefin Smart od ADLERu to dokážete bez problémov! Bluefin Smart nevyleštíte, presvedčí vás svojím zamatovo-jemným povrchom a elegentným hlbokomatným vzhľadom. 

Udržateľné produkty

Je možné vyrábať naše produkty udržateľne a bez toho, aby sme zbytočne mrhali surovinami? S inovatívnym konceptom  „Cradle to Cradle“ ADLER našiel odpoveď na túto výzvu budúcnosti a spravil ďalší krok na ceste k trvalej udržateľnosti.

Inovatívna produkcia vodných lakov


V najmodernejšej hale na výrobu vodou riediteľných
lakov v Európe beží produkcia v špičkovom modulárnom
procese - efektívne, flexibilne a v najvyššej kvalite. 

Skvelá voľba
pre milovníkov klasiky


Aquawood Nativa: Nevidíte ju, necítite ju, napriek tomu dokonale ochráni vaše drevohliníkové okná. Prirodzený vzhľad príjemný na dotyk.

Aduro Vitea -
Prirodzenosť na prvom mieste


Neutrálny. Nefalšovaný. Odolný.
Inovatívny 2-zložkový PUR lak Aduro Vitea chráni drevo a zachováva jeho prirodzený charakter. Je vhodný aj na výrazne namáhané plochy. 

Vylepšená biela


Optimálna kvalita akrylového laku ADLER Varicolor RAL9016 (biely) Vám zaručí dokonalú kryciu schopnosť. Matný základný a vrchný lak na vodnej báze má široké využitie tak v interiéri, ako aj v exteriéri.

Najmodernejšia hala na výrobu lakov v EurópeStavebné práce ukončené, stroje nainštalované, všetky testy úspešne absolvované. Nič viac už nestojí v ceste: 16 mesiacov po položení základného kameňa spúšťa prevádzku najmodernejšia hala na výrobu vodou riediteľných lakov v Európe.  

Pullex 3in1-Lasur
Matný profesionál na ochranu dreva

ADLER Vám vďaka novej lazúre Pullex 3in1 ponúka profesionálny všestranný produkt na ochranu dreva vhodný ako nový náter, ale tiež na údržbu starších náterov. Pullex 3in1 predstavuje najnovší trend v povrchovej ochrane dreva, ktorý Vám uľahčí a zefektívni prácu a súčasne zaručí krásny matný povrch.
Špeciálne informácie pre ...
AKTUALITY ZO SVETA FARIEB
Od kolísky ku kolíske
17.05.2018
Od kolísky ku kolíske
PRIRODZENÝ KOLOBEH Víziou projektu...
Bluefin Smart: Krása a rýchlosť...
20.04.2018
Bluefin Smart: Krása a rýchlosť...
ZÁZRAK EFEKTIVITY Tajomstvo ú...
ADLER TIPY & TRIKY
Naolejujte vaše drevo - tipy a triky ako na to!
Naolejujte vaše drevo - tipy a ...
Vhodnou alternatívou ku konvenčným lakom na ochranu drevených povrchov sú ole...
ADLER REFERENCIE
Živé hry svetla, dlhšia životnosť
Živé hry svetla, dlhšia životnosť
Táto fasáda priťahuje pohľady: šikmý "zebra-look" prebúdza tri kocky nadstavb...
ODBORNÍK NA OCHRANU DREVA
Odborník na ochranu dreva
ADLER už desiatky rokov ponúka širokú paletu produktov na drevo ako sú vodou riediteľné i rozpúšťad- lové lazúry, farby a ochranné prostriedky, ktoré umožňujú top-riešenia pre v...
ZUŠĽACHTENIE NÁBYTKU A PARKIET
Zušľachtenie nábytku a parkiet
Nábytkové a parketové laky firmy ADLER poskytujú optimálnu ochranu. Oleje a vosky chránia Vaše drevo v interiéri prirodzeným spôsobom na prírodnej báze.
NÁTERY NA OKNÁ A DVERE
Nátery na okná a dvere
Moderné ADLER nátery na okná a dvere zaručia dlhú životnosť pre Vaše drevené okná a dvere. Pre údržbu lakov na okná a dvere ponúka ADLER tie najlepšie produkty na ošetrovanie.
KREATÍVNE STENY
Kreatívne steny
Správnou voľbou farby na steny a farebného efektu získajú Vaše obytné priestory zvláštnu atmosféru. Navyše ADLER farby na steny a fasády dodajú stenám nutnú ochranu voči poveter...
ADLER HIGHRES®
Optimálna ochrana pre Vaše drevené okná - v súlade s prírodou
ADLER VO VAŠOM OKOLÍ

V palete produktov ADLER sa nachádza viac ako 10.000 položiek rôzneho použitia. Či už farby na stenyfarby na fasádyochranné prostriedky na drevo farby a laky na drevomoridláolejevoskynábytkové a parketové laky alebo nátery na okná a dvere, ADLER je ten správny partner na tvorbu individuálnych obytných priestorov, fasád alebo drevených prvkov.

Tam, kde je ADLER, je i naša krv. S touto filozofiou sa ADLER stal odborným lídrom v ochrane dreva a lakov na drevo. Pretože ten, kto robí svoju prácu so srdcom, nerobí nič polovične. Tohto sa pridŕžame od vývoja až po poradenstvo a servis. Kvalita a trvácnosť boli u nás odjakživa prioritou pred rýchlymi obchodmi a ziskami.

Zum ADLER Online-Shop: