Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Efekt starých
horských chalúp


Milujete efekt starých horských chalúp?
ADLER práve predstavuje,
ako ľahko môžete tento efekt aplikovať!

Efekt starých
horských chalúp


Milujete efekt starých horských chalúp?
ADLER práve predstavuje,
ako ľahko môžete tento efekt aplikovať!

Povrchové úpravy interiérových dverí


Aquawood Protor-Systém:
Nová generácia povrchových úprav interiérových dverí –
kvalitná technológia a vysoká odolnosť.

ADLER Brilliant-Metallic

Nie je všetko zlato, čo sa blyští.
Niekedy to môže byť drevo,
ktoré bolo upravené metalickým efektom ADLER Brilliant-Metallic.
Metalický lak je dostupný v 5 moderných farebných odtieňoch:
zlatá, strieborná, bronzová, medená a titánová. 

Pullex 3in1-Lasur
Matný profesionál na ochranu dreva

ADLER Vám vďaka novej lazúre Pullex 3in1 ponúka profesionálny všestranný produkt na ochranu dreva vhodný ako nový náter, ale tiež na údržbu starších náterov. Pullex 3in1 predstavuje najnovší trend v povrchovej ochrane dreva, ktorý Vám uľahčí a zefektívni prácu a súčasne zaručí krásny matný povrch.

Lakovanie dverí s
Aqua-PU Pro


S novým produktom Aqua-PU Pro sa firme ADLER jedným ťahom podarilo všetky problémy klasických lakov na báze syntetickej živice zmiesť zo sveta: tento vodný lak nežltne, nepáchne a rýchlo schne.
Aj spracovanie, či s prídavkom tužidla, alebo bez neho, je úplne bez komplikácií - ako? To Vám krok za krokom ukáže náš návod.

Stolárski majstri
stavia na ADLER


Tí najlepší začínajúci stolári Rakúska používajú jedine ADLER - na stôl. Alebo na komodu. Alebo na skriňu. Tie najkreatívnejšie a najkrajšie práce boli prednedávnom predstavené a ocenené v múzeu dreva a remesiel.  „Legnopur G30“ bol v predošlom roku štandardnou odpoveďou na otázku povrchovej úpravy – a odzrkadľuje tým trend zamatovo-matných elegantných povrchov.

Bezfarebný vysoký lesk


Čerešňa, slivka, vlašský orech: "look" vysokého lesku u ušľachtilých drevín sa tu opäť zastavil a pre lakýrnikov predstavuje výzvu, pretože iba čisté, trpezlivé a precízne práce garantujú perfektný výsledok. ADLER Vám poradí krok za krokom, na čo treba pri bezfarebnom vysokom lakovaní dávať pozor.

Prirodzenosť
v povrchovej úprave okien


Aquawood Lärchenöl SQ pomocou miešacieho systému
ADLER | MIX Farbmischsystem možno namiešať do nových trendových odtieňov a milovníkov dreva presvedčí prirodzeným zvýraznením textúry dreva a ušľachtilou optikou.
Špeciálne informácie pre ...
AKTUALITY ZO SVETA FARIEB
Školenie pre výrobcov drevostavieb
04.04.2017
Školenie pre výrobcov drevostavieb
Pozývame Vás na školenie: Ochrana ...
Krycie lakovanie pestrofarebnýc...
14.03.2017
Krycie lakovanie pestrofarebnýc...
K dnešným trendom v oblasti interiéro...
ADLER TIPY & TRIKY
BETÓNOVÝ METALICKÝ EFEKT
BETÓNOVÝ METALICKÝ EFEKT
Nie je všetko zlato, čo sa blyští. Občas je to i drevo. Drevo, ktoré bolo...
ADLER REFERENCIE
Živé hry svetla, dlhšia životnosť
Živé hry svetla, dlhšia životnosť
Táto fasáda priťahuje pohľady: šikmý "zebra-look" prebúdza tri kocky nadstavb...
ODBORNÍK NA OCHRANU DREVA
Odborník na ochranu dreva
ADLER už desiatky rokov ponúka širokú paletu produktov na drevo ako sú vodou riediteľné i rozpúšťad- lové lazúry, farby a ochranné prostriedky, ktoré umožňujú top-riešenia pre v...
ZUŠĽACHTENIE NÁBYTKU A PARKIET
Zušľachtenie nábytku a parkiet
Nábytkové a parketové laky firmy ADLER poskytujú optimálnu ochranu. Oleje a vosky chránia Vaše drevo v interiéri prirodzeným spôsobom na prírodnej báze.
NÁTERY NA OKNÁ A DVERE
Nátery na okná a dvere
Moderné ADLER nátery na okná a dvere zaručia dlhú životnosť pre Vaše drevené okná a dvere. Pre údržbu lakov na okná a dvere ponúka ADLER tie najlepšie produkty na ošetrovanie.
KREATÍVNE STENY
Kreatívne steny
Správnou voľbou farby na steny a farebného efektu získajú Vaše obytné priestory zvláštnu atmosféru. Navyše ADLER farby na steny a fasády dodajú stenám nutnú ochranu voči poveter...
ADLER HIGHRES®
Optimálna ochrana pre Vaše drevené okná - v súlade s prírodou
ADLER VO VAŠOM OKOLÍ

V palete produktov ADLER sa nachádza viac ako 10.000 položiek rôzneho použitia. Či už farby na stenyfarby na fasádyochranné prostriedky na drevo farby a laky na drevomoridláolejevoskynábytkové a parketové laky alebo nátery na okná a dvere, ADLER je ten správny partner na tvorbu individuálnych obytných priestorov, fasád alebo drevených prvkov.

Tam, kde je ADLER, je i naša krv. S touto filozofiou sa ADLER stal odborným lídrom v ochrane dreva a lakov na drevo. Pretože ten, kto robí svoju prácu so srdcom, nerobí nič polovične. Tohto sa pridŕžame od vývoja až po poradenstvo a servis. Kvalita a trvácnosť boli u nás odjakživa prioritou pred rýchlymi obchodmi a ziskami.

Zum ADLER Online-Shop: