We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Aquawood Diamond

Prémiová povrchová úprava pre vaše okná: ADLER teraz predstavuje ešte silnejší a odolnejší okenný náterový systém na trhu: Aquawood Diamond odoláva aj tomu najväčšiemu namáhaniu - je pevný, stabilný a nepoddajný ako diamant!

Nové video:
Skutočný betón určený na nanášanie striekaním

O mimoriadny rozruch sa postaral ADLER Bluefin Pure-Concrete. Skutočný betón určený na nanášanie  striekaním s charakteristickými dutinami prepožičiava desnú eleganciu a v obytnom priestore tak vytvára okúzľujúce akcenty. Ukážeme Vám, ako ľahko premeniť drevený povrch na betón.

Clean Parkett-Pflegeset

ADLER Clean Parkett-Pflegeset vytvorí veľmi tenký, odolný ochranný film s rovnomerným hodvábnym leskom.
Vhodné na čistenie a starostlivosť o drevené parkety a laminátové podlahy.

ADLER lazúry na drevo získali rakúske ekologické označenie


ADLER Lignovit Interior UV 100 a Innenlasur UV 100
sú prvé nátery na drevo, ktoré presvedčili aj "ekologickú" komisiu.

ADLER Profi video

Nové videá s aplikačným postupom od profesionálov pre profesionálov:
BLUEFIN PIGMOSOFT - vynikajúca odolnosť proti poškriabaniu a skvelé samoregeneračné vlastnosti
BLUEFIN SMART - jeden náter, prirodzenosť, hebkosť.
Stačí jeden nástrek a plocha je hotová.

Pravý betón z pištole

Jedinečný výsledok dosiahnete pomocou nového ADLER Bluefin Pure-Concrete. Striekací skutočný betón so svojím charakteristickým perforovaným povrchom sprostredkúva surovú eleganciu, čím vnáša do interiérových priestorov pôsobivé akcenty.

Bezchybný mat s Bluefin Pigmosoft

Inovatívny nábytkový lak ADLER Bluefin Pigmosoft zamedzuje zanechávaniu odtlačkov prstov na nábytku a vďaka svojej jedinečnej samoregeneračnej schopnosti dokáže za noc odstrániť všetky neželané vyleštenia. Lebo úprimne, viete si predstaviť niečo krajšie a ušľachtilejšie ako matné nábytkové plochy vo všetkých farebných odtieňoch?

Zázrak efektivity

Nalakovať, prebrúsiť a hotovo?
S novým produktom Bluefin Smart od ADLERu to dokážete bez problémov! Bluefin Smart nevyleštíte, presvedčí vás svojím zamatovo-jemným povrchom a elegentným hlbokomatným vzhľadom. 

Inovatívna produkcia vodných lakov


V najmodernejšej hale na výrobu vodou riediteľných
lakov v Európe beží produkcia v špičkovom modulárnom
procese - efektívne, flexibilne a v najvyššej kvalite. 

Skvelá voľba
pre milovníkov klasiky


Aquawood Nativa: Nevidíte ju, necítite ju, napriek tomu dokonale ochráni vaše drevohliníkové okná. Prirodzený vzhľad príjemný na dotyk.

Aduro Vitea -
Prirodzenosť na prvom mieste


Neutrálny. Nefalšovaný. Odolný.
Inovatívny 2-zložkový PUR lak Aduro Vitea chráni drevo a zachováva jeho prirodzený charakter. Je vhodný aj na výrazne namáhané plochy. 

Vylepšená biela


Optimálna kvalita akrylového laku ADLER Varicolor RAL9016 (biely) Vám zaručí dokonalú kryciu schopnosť. Matný základný a vrchný lak na vodnej báze má široké využitie tak v interiéri, ako aj v exteriéri.

OZNAM PRE ZÁKAZNÍKOV

Vážený zákazníci,

z dôvodu čerpania dovoleniek počas mesiacov júl a august prijímame objednávky, ktoré majú byť doručené nasledujúci pracovný deň, len do 10.00 hod.

Prosíme Vás, aby ste si v prípade potreby tovar objednali v predstihu.

Ďakujeme za pochopenie.

                                             ADLER Slovensko s. r. o.
046/51 99 622, objednavky@adler.sk >

Pullex 3in1-Lasur
Matný profesionál na ochranu dreva

ADLER Vám vďaka novej lazúre Pullex 3in1 ponúka profesionálny všestranný produkt na ochranu dreva vhodný ako nový náter, ale tiež na údržbu starších náterov. Pullex 3in1 predstavuje najnovší trend v povrchovej ochrane dreva, ktorý Vám uľahčí a zefektívni prácu a súčasne zaručí krásny matný povrch.
Špeciálne informácie pre ...
AKTUALITY ZO SVETA FARIEB
CEFLA LIVE 2019
06.08.2019
CEFLA LIVE 2019
Cefla ponúka priestor pre najdôležite...
Novinky v ADLER Slovensko
29.05.2019
Novinky v ADLER Slovensko
TÝŽDEŇ OTVORENÝCH DVERÍ V NOVOM T...
ADLER TIPY & TRIKY
Industriálna elegancia so skutočným betónom
Industriálna elegancia so skuto...
Každý si svoj domov chce zariadiť podľa svojho vkuse - preto niet divu, že na...
ADLER REFERENCIE
Reštaurácia na rastlinnej báze
Reštaurácia na rastlinnej báze
Trendovej reštaurácii Forky's (Brno, CZ) dominuje dubové drevo a čierne lakov...
ODBORNÍK NA OCHRANU DREVA
Odborník na ochranu dreva
ADLER už desiatky rokov ponúka širokú paletu produktov na drevo ako sú vodou riediteľné i rozpúšťad- lové lazúry, farby a ochranné prostriedky, ktoré umožňujú top-riešenia pre v...
ZUŠĽACHTENIE NÁBYTKU A PARKIET
Zušľachtenie nábytku a parkiet
Nábytkové a parketové laky firmy ADLER poskytujú optimálnu ochranu. Oleje a vosky chránia Vaše drevo v interiéri prirodzeným spôsobom na prírodnej báze.
NÁTERY NA OKNÁ A DVERE
Nátery na okná a dvere
Moderné ADLER nátery na okná a dvere zaručia dlhú životnosť pre Vaše drevené okná a dvere. Pre údržbu lakov na okná a dvere ponúka ADLER tie najlepšie produkty na ošetrovanie.
KREATÍVNE STENY
Kreatívne steny
Správnou voľbou farby na steny a farebného efektu získajú Vaše obytné priestory zvláštnu atmosféru. Navyše ADLER farby na steny a fasády dodajú stenám nutnú ochranu voči poveter...
ADLER HIGHRES®
Optimálna ochrana pre Vaše drevené okná - v súlade s prírodou
ADLER VO VAŠOM OKOLÍ

V palete produktov ADLER sa nachádza viac ako 10.000 položiek rôzneho použitia. Či už farby na stenyfarby na fasádyochranné prostriedky na drevo farby a laky na drevomoridláolejevoskynábytkové a parketové laky alebo nátery na okná a dvere, ADLER je ten správny partner na tvorbu individuálnych obytných priestorov, fasád alebo drevených prvkov.

Tam, kde je ADLER, je i naša krv. S touto filozofiou sa ADLER stal odborným lídrom v ochrane dreva a lakov na drevo. Pretože ten, kto robí svoju prácu so srdcom, nerobí nič polovične. Tohto sa pridŕžame od vývoja až po poradenstvo a servis. Kvalita a trvácnosť boli u nás odjakživa prioritou pred rýchlymi obchodmi a ziskami.

Zum ADLER Online-Shop: