Snažíme sa našim zákazníkom poskytnúť to najlepšie (farebné) riešenie. Pretože to je pre nás dôležité.

V spoločnosti ADLER môžete nájsť ludí, ktorí sú nadšení farbami, lakmi a povrchovými úpravami. Zvedavosť a priekopnícky duch nás neustále poháňa na to, aby sme každý deň nachádzali nové technické riešenia a inovatívne cesty k ešte lepším produktom. K tomu nám pomáhajú skúsenosti, ktoré sa v spoločnosti ADLER získavajú už mnoho desaťročí.

Práca v spoločnosti ADLER - aplikačná technológia - oblasť nábytku

Vďaka vzrušujúcim úlohám a inovatívnym produktovým nápadom je Michaelova každodenná práca veľmi rozmanitá.

Práca v spoločnosti ADLER - príjem objednávok

Kancelária zákazníckeho servisu pre spracovanie objednávok v spoločnosti ADLER prináša vzrušujúcu prácu plnú kontaktu so zákazníkmi. Komunikácia je hlavne o plnení prianí a potrieb našich zákazníkov a rýchlom vybavovaní objednávok.

Práca v spoločnosti ADLER - povrchová úprava okien

Bez ohľadu na to, s akou požiadavkou sa naši výrobcovia okien obrátia na tím "Aweta" - na sekciu povrchových úprav na okná, pracuje celý tím na probléme, kým zákazníkovi nenavrhneme funkčné riešenie, či už sa jedná o špeciálnu požiadavku na farbu, techniku nanášania alebo dobu schnutia.

Ako sa pracuje v spoločnosti ADLER - laboratórium v Rakúsku

Nahliadnite pod pokrievku vzrušujúcej každodennej práce našej chemickej laborantky Regine v laboratóriu ADLER, Schwaz, Rakúsko.

Ako sa pracuje v spoločnosti ADLER - výroba v Rakúsku

Ako sa vlastne dostane lak do plechovky? Náš špecialista z výroby vám to predvedie.

Ako sa pracuje v spoločnosti ADLER - kancelárie

Oblasti zodpovednosti v správe závodu ADLER nemôžu byť pestrejšie. Či už ide o zákaznícky servis a objednávky, účtovné oddelenie, personálnu kanceláriu, oddelenie nákupu, sekretariát atď. – dobrá organizácia v pozadí je základ!

Ako sa pracuje v spoločnosti ADLER - Obchodný zástupca

Viac ako len predajca! Naši obchodno-technickí poradcovia podporujú zákazníkov ADLER v otázkach povrchových úprav, spoločne vyvíjajú nové nápady a hľadajú riešenie pre každú výzvu.

MÁME RADI DREVO A VYTVÁRAME PRODUKTY NA JEHO OCHRANU

Vďaka našej radosti z práce, predvídavosti a technickým znalostiam sme vždy o krok ďalej. To nám umožňuje prinášať našim zákazníkom nadštandardný servis, starať sa o nich a pomáhať im vždy nájsť to najlepšie riešenie.

Rovnaký prístup máme aj k našim zamestnancom. Pretože iba tí, ktorí sa cítia príjemne, môžu firme prispieť svojimi schopnosťami a zručnosťami, môžu každý deň dosiahnuť najlepšie výkony a obohatiť ADLER svojou osobnosťou.

„V našich žilách prúdi farba.“ - inak to nevieme.

Milujeme to, čo robíme. A môžete to cítiť.

© adler-lacke.com