ZÁRUKA Aquawood Diamond

Spoločnosť ADLER je priekopníkom v oblasti povrchových úprav na báze vody už 40 rokov. S náterovým systémom Aquawood Diamond spoločnosť ADLER prvýkrát ponúka dvojzložkový náterový systém na báze vody pre okná, ktorý spĺňa najvyššie štandardy kvality. Extrémna tvrdosť v kombinácii s vynikajúcou stálou elasticitou, maximálnou odolnosťou a perfektnou ochranou proti vode zaručujú prvotriednu ochranu prémiových okien:

EXTRÉMNY

Aquawood Diamond, transparentný aj krycí, ponúka obrovskú tvrdosť a vynikajúcu odolnosť proti poškriabaniu, porovnateľnú s odolnosťou auto-laku. Vyznačuje sa trvanlivosťou, ktorá je o 47 % vyššia v porovnaní s konvenčnými okennými lakmi; mechanické poškodenia okien, ako napríklad krupobitím, sú minimalizované a rovnako sa aj značne znižuje poškodenie pri preprave a montáži.

ODOLNÝ

Aquawood Diamond ponúka výnimočnú odolnosť proti krémom a tukom (CFB). Najmä, pokiaľ ide o zdvíhacie a tlačné prvky - tieto sú kvôli svojej hmotnosti často vystavené dotykom, pretože sa pohybujú nielen pomocou rukovätí okna, ale aj priamo tlakom na povrch dreva. Vysoká chemická odolnosť minimalizuje riziko opotrebovania a poškodenia.

TRVALO ELASTICKÝ

Aj pri zvýšenej tvrdosti systém ADLER Aquawood Diamond získava body vďaka veľmi vysokej trvalej elasticite, a preto je vysoko odolný voči poveternostným vplyvom.

MOKRÁ PRIĽNAVOSŤ

Vzhľadom na to, že má dvojnásobne vysokú priľnavosť za mokra oproti porovnateľným systémom povrchovej úpravy okien, okná s ADLER Aquawood Diamond sú vynikajúco chránené počas zimy aj na vlhkých stavbách, čo znamená, že okná sú chránené proti
zimným stavebným škodám.

ROZMANITOSŤ FARIEB

Transparentné farebné odtiene a krycie farebné odtiene sa môžu ľahko dosiahnuť systémom miešania farieb ADLER | MIX vo všetkých farebných odtieňoch RAL a NCS. To znamená, že možno vyrobiť takmer všetky želané farebné odtiene.

NEZÁVADNÝ

ADLER Aquawood Diamond System neobsahuje žiadne ťažké kovy, formaldehyd ani zmäkčovadlá a je certifikovaný podľa EN 71/3 - „bezpečnosť hračiek“. To znamená, že je bezpečný na použitie v obytných priestoroch.

VYKRESLENIE PÓROV

Starostlivo vyvinutá receptúra lakov v kombinácii s obsiahlymi praktickými skúškami počas vývoja produktu umožňuje získať povrchy s výnimočným vzhľadom vďaka systémovej povrchovej úprave. Povrchy okien s Aquawood Diamond sú porovnateľné s lakovanými
povrchmi nábytku!

 

SYSTÉM POVRCHOVEJ ÚPRAVY PRODUKTY
LAZÚROVACIA POVRCHOVÁ ÚPRAVA
na jemnopórovité a hlbokopórovité
listnaté a ihličnaté dreviny

KRYCIA POVRCHOVÁ ÚPRAVA
na jemnopórovité a hlbokopórovité
listnaté a ihličnaté dreviny


  Prísľub záruky

Pri správnom spracovaní výrobkov podľa našich technických listov, ako aj pri dodržiavaní našich pracovných smerníc zaručujeme, že: 

  • nie je potrebný žiadny údržbový náter v záručnej dobe 
  • nedochádza k zošednutiu
  • povrch sa neodlupuje


 

  Trvanie záruky

  • 13 rokov pre lazúrovaciu a kryciu skladbu povrchovej úpravy

 

Záruka - registrácia

Prosím, vyplňte vo formulári všetky údaje!

© adler-lacke.com