Rýchly, čistý, bezpečný - spoločnosť ADLER na výstave FRONTALE prezentuje efektívnu povrchovú úpravu okien

Čo je dnes pre nás najcennejšie? Čas! Žiadna spoločnosť si nemôže dovoliť strácať čas. Musíme rýchlo reagovať - na nové trendy, na špeciálne želania, na osobitné potreby. A s čo najmenším úsilím. Efektivita je kúzelné slovo - a ADLER je kúzelník: na veľtrhu Fensterbau Frontale tirolský špecialista na povrchovú úpravu potvrdzuje, že povrchovo upraviť okná efektívne nie je žiadne kúzlo - ak používate tie správne produkty!
6. 2. 2020

Efektívne je inteligentné

„Naše dokonale koordinované systémy povrchovej úpravy zaručujú zjednodušenie procesov: šetria čas a peniaze spracovateľa,“ sľubuje manažér predaja okien ADLER Richard Mölk. Skutočná účinnosťproduktov ADLER je však omnoho vyššia: zahŕňa aj bezpečnosť a odolnosť. Výrobcovia okien a dverí sa môžu stopercentne spoľahnúť na to, že nátery ADLER sa ľahko a bezchybne nanášajú - to znamená menej náterov a menej sťažností. A zákazníci sa tešia obrovskej odolnosti a dlhej trvanlivosti výrobkov. „S prvou samoregeneračnou medzivrstvou na okná Aquawood Intercare alebo vysokokvalitným systémom povrchovej úpravy okien Aquawood-Diamond sme stanovili nové štandardy z hľadiska odolnosti,“ zdôrazňuje Mölk.

Efektívne a trendy

Povrchová úprava od spoločnosti ADLER zabezpečuje nielen najvyššiu kvalitu a účinnosť, ale vždy kráča aj s módou. Napríklad Aquawood Nativa, ktorá dáva povrchom neošetrený vzhľad: „Prirodzenosť je v oblasti okien veľmi náročnou témou,“ hovorí Mölk. Na druhej strane sú tiež žiadané neobvyklé typy povrchovej úpravy, ako napríklad Aquawood DSL Carat, ktoré na drevenom okne vytvárajú veľkolepé kovové efekty. ADLER umožňuje výrobcom okien flexibilne reagovať na tieto veľmi odlišné požiadavky zákazníkov, a to až po individuálnu jednorazovú výrobu pomocou modernej technológie digitálnej tlače.

Tak príďte a presvedčte sa: V hale 5 v stánku 5-143 môžete zažiť celú škálu efektívnych povrchových úprav okien a dverí ADLER!

Viac informácií o veľtrhu nájdete na:  https://www.frontale.de

© adler-lacke.com