We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

ADLER: vysokohodnotné laky a lazúry

Kvalita a trvanlivosť sú našou navyššou prioritou, pretože iba stopercentná práca dokáže na trhu prežiť.

Ako nezávislý rakúsky rodinný podnik sme sa etablovali na európskych trhoch a úspešne distribuujeme naše, laky a  ochranné prostriedky na drevo. Kvalita a trvanlivosť má u nás prioritu, pretože iba stopercentná práca dokáže na trhu prežiť.  Na svoju prácu máme vysoko nasadené kritériá a našim zákazníkom ponúkame komplexné riešenia v spojení s rozsiahlym servisom. Takisto nám na srdci leží aj ochrana životného prostredia. Preto naše vysokohodnotné produkty na zušľachtenie povrchov nábytku a okien vyrábame v duchu šetrnosti k prostrediu ich založením prevažne na báze vody, pre interiér a exteriér vyvíjame rôzne  vosky a oleje.  

 

Naše produktové portfólio zahŕňa viac ako 10.000 položiek pre rôzne oblasti použitia.

 

Už po stáročia sa ľudstvo snaží prirodzenú krásu dreva ešte viac zvýrazniť, napríklad tým, že používa špeciálne laky na drevofarby na drevo  alebo moridlá . Aby žiadne priania nezostali nesplnené, ponúkame Vám rozsiahly sortiment moridiel. Či už Antik-vzhľad, moderno-futuristický alebo rustikálny, náš sortiment  laky, farby a moridlá  je to, čo hľadáte.  Ochrana dreva a špeciálne  lazúry uchovajú a ochránia Váš jedinečný prírodný produkt.

 

Či už ochranné prostriedky na drevo alebo laky, ADLER je pre Vás tým správnym partnerom, pokiaľ ide o individuálny vzhľad Vašich príbytkov alebo drevených prvkov.

Zum ADLER Online-Shop: