Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Neviditeľná oprava farby stien

Kto to nepozná: nové bývanie, čerstvo natreté trendovým, obľúbeným farebným odtieňom od ADLER...

Kto to nepozná: nové bývanie, čerstvo natreté trendovým, obľúbeným farebným odtieňom od ADLER-a. A po všetkej tej námahe sa chce jednoducho  sadnúť na gauč a užívať si tú nádheru- a čo sa musí objaviť? Fľaky! Je jedno či od špinavých rúk alebo papúč,  s tým je potrebné niečo urobiť.

 

Aby ste nemuseli hneď natierať celú stenu, máme domáci tip od profesionála Reiharda Spinna-špecialistu firmy ADLER pre aplikačnú techniku, s ktorým škodu zminimalizujete ako sa len dá:

DETSKY JEDNODUCHÉ: BODKOVANIE NAMIESTO NATIERANIA

Obvykle sú opravované miesta relatívne rýchlo viditeľné. To záleží od  zmeny v štruktúre steny. Ak je farba nanášaná valčekovaním a následne  opravy sú vykonané štetcom, tento rôzny spôsob nánosu spôsobí aj rôznu intenzitu sfarbenia. Preto je opravené miesto vždy rýchlo nápadné.

 

Aby sa tomu predišlo, bodkujte farbu najlepšie štetcom na opravované miesta. To zabráni zmenám v štruktúre steny a opravené miesta nevystupujú. Mimo toho je to tak jednoduché, že techniku ihneď pochopí aj dieťa. Je to o to lepšie, lebo potom si vaši malí lapaji môžu svoje značky sami opraviť.

Zum ADLER Online-Shop: