Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Horúce odporučenie

Horúce odporučenie

SŤAHOVANIE

Tradičný  remeselný podnik Hafnerovcov a inovatívna technika sa nespája iba v mene Hafnertec . Dolnorakúsky rodinný podnik predstavil kachle budúcnosti. So systémami na mieru a stále novými vlastnými vývojami Hafnertec doslova podkuruje na "kachľovom" trhu. Míľnik mladšej  firemnej histórie: kachľová pec ako ústredné kúrenie pre celý dom.

S rastúcim úspechom narástla aj potreba väčších priestorov - bola nevyhnutná nová centrála firmy. „ Jednoducho sa nám to tu stalo tesné", hovorí senioršéf Leopold Bicker, ktorý vedie podnik spolu o svojím synom. Návrh vypracoval architekt Martin Ertl a o jeho realizáciu sa postaral Pöchhacker Holzbau . Vznikol tak veľkoryso dimenzovaný priestor pre medzičasom už 20 spolupracovníkov. „Zo 40 sa stalo 750 metrov štvorcových kancelárskych priestorov vrátane Showroomu a vlastnej akadémie “, vysvetľuje Bicker pyšne. Samozrejme, že drevo prevzalo zvláštnu rolu. Stavbár a architekt spojili nadčasový dizajn a komfort so surovinou v jej prirodzenosti- napr. vo forme nakáľaného dreva. Dych domova, ktorý sa nesie modernými kanceláriami a seminárnou miestnosťou. Kvalitu nenechala rodina Bickerových náhode. Drevo-hliníkové okná ako aj interiérové dvere  sú od firmy Josko. Ekologické  laky na báze vody  pre toto "horúce" vnútorné vybavenie dodal ADLER.

Hru s ohňom  Senior- a Junioršef  nemôžu samozrejme zanechať ani v ich novej centrále: dobre ukrytá v 13 metrov dlhom bare je ukrytá najdlhšia kachľová pec na svete- a čoskoro bude aj v Guinnessovej knihe rekordov. Pohoda a náskok : jednoducho rekorduchtivý Team.

Informácie o projekte
Objekt
Firmenzentrale Hafnertec
Investor
Familie Bicker, Firma Hafnertec
Projektant
Architekten Ertl und Henzl
Realizácia
Pöchhacker Holzbau, Josko Fenster und Türen

Zum ADLER Online-Shop: