Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Wellness polohovateľné lehátko

Zaručené prirodzené uvolnenie

Wellness polohovateľné lehátko

VZDUCH A LEHÁTKO

Zvaliť sa, vypnúť a nechať dušu pohupovať. Kľud, jedonoducho len kľud. Jedinečný pocit vznášajúcej sa ľahkosti. A to na nejprirodzenejšom materiáli na svete. Drevené lehátko pre pôžitok uvoľnenia ponúka stolárstvo Franz Schroll z bavorského Chiemingu. "Ako náruživý vyznávač sauny som už ležal na veľa nepohodlných lehátkach a tak som sa do toho jednoducho pustil sám", vysvetľuje Schroll. Jeho žena a deti poskytovali na ceste za perfektným lehátkom dôležitú podporu - "ležanie na skúšku". A výsledok sa páči: "Človek leží ako v lone Abrahámovom", usmieva sa stolár. "Lepšie uvoľnenie neexistuje - vlastne by to mala platiť zdravotná poišťovňa!"

BAVORSKÁ POSTEĽ

Podnik s 15 zamestnancami vyrába dômyselnú posteľ pre odpočinok v rôznych prevedeniach - podľa fazóny leňocha: polohovateľné lehátko napríklad prebúdza spomienky na detstvo, prekvapí ale ukrytou technikou. Elektromotor na diaľkové ovládanie plynulo nastavuje polohu lehátka. Sedenie alebo ležanie stisknutím tlačítka. A kto sa chce uvolnene vznášať medzi snením a bdením vo dvojici, položí sa na dvojlehátko. Štandardne sa lehátko vyrába v dubovom prevedení, pri väčších zákazkách radi siahnu po iných druhoch dreva.

 

Avšak povrchová úprava má vždy značku ADLER: Franz Schroll nedá dopustiť na ADLER Legno-Öl. "Optimálny produkt, ktorý zachováva prírodnú farbu a kresbu a pritom odpuzuje vodu a nečistoty. A na dotyk je báječný!" Čistý pôžitok z ležania na čistom dreve. To zistila aj rodina Schrollových - k stolárovej ľútosti: "U nás doma máme samozrejme tiež jedno také lehátko a leží na ňom vždy ten najrýchlejší - bohužial to väčšinou nie som ja…"

Informácie o projekte
Objekt
Wellness polohovateľné lehátko
Použité produkty
Projektant
Stolárstvo Franz Schroll
Dokončenie
2009
Realizácia
Stolárstvo Franz Schroll, Chieming

Zum ADLER Online-Shop: