Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Hostinec pre ďalšie generácie

s perfektnou zmesou farieb

Hostinec pre ďalšie generácie

RODINNÉ PODNIKY POD SEBOU

Prepožičať jednému bavorskému tradičnému podniku modernú atmosféru - a pritom zostať verný regionálnemu štýlu. Tieto vysoké nároky prinieslo pod klobúkom stolárstvo Lackner z Erlstadtu. Alebo lepšie povedané: pod jednou strechou. Typicky "Goriwirtské".

 

Starý hostinec v Chiemingu sa v okamihu vráti o 150 rokov späť. A práve preto narazilo na porozumenie u stolárstva Lackner, ktoré má taktiež "na hrbe" pyšných 70 rokov. Rodinné podniky pod sebou. Tu nesmel ako tretí chýbať ADLER - so špeciálnymi moridlami a lakmi dostal Goriwirt úplne nový šat.

INDIVIDUÁLNE

"Pre kompletnú prestavbu boli vyvinuté špeciálne farebné odtiene" opisuje Herbert Lackner. Bolo predložených 23 rôznych vzoriek namiešaných farieb  ADLER Aqua-Style, kým  domáci našli ten správny odtieň. Teraz  boduje zariadenie z masívu duba a javora elegantnou, bledošedou ihličkovou optikou. Decentnú ochranu  garantuje trojnásobný nános ADLER Legnopur G10. Ručne hobľované časti dostali takisto špeciálny odtieň, tentokrát ADLER Positiv-Plus-Wachsbeize s prostou hnedošedou, a ADLER Ceradur-Spritzwachs.

POZADIE

Triumfom pri plánovaní a dizajne bola individualita. "Stoličky vyrábali viacerí majstri. Hostia Goriwirtu sedeli na očíslovaných stoličkách a rozhodovali  sa pre svojho osobného favorita." vysvetľuje Lackner. Aj pri tomto výbere sa mohol presadiť Hornobavorčan . "Forma a kvalita sedenia boli jednoducho najlepšie", hovorí.

 

Zvláštna procedúra výberu prebehla aj pri výbave každého tradičného hostinca - stole pre stálych hostí. Tí si zvolili svoj osobný stôl  z troch dubov. Vysnený kandidát bol spracovaný z viac ako 3 metre dlhého, 85 cm širokého a 5 cm hrubého krásneho kúska - na miesto určenia ho muselo transportovať 6 mužov.

MODERNÝ

Domorodý a krajový na jednej strane, elegantný a moderný na druhej. Tento ťah sa podaril - alebo ako pochopil na základe dlhoročnej spolupráce  Herbert Lackner: "Časy sa zmenili, štýl zariadenia sa zmenil - ale  bohatstvo idey a kvality vyhotovenia zostalo".

Informácie o projekte
Objekt
Goriwirt - hostinec pre Generácie
Investor
Rodina Redenböck
Použité produkty
Realizácia
Stolárstvo Lackner, Erlstätt

Zum ADLER Online-Shop: