Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Detský kútik

Za ukážkovou fasádou z dreva je ukrytý projekt predbiehajúci dobu

Detský kútik

Deti a práca – to je nádherná výzva. Pre pracujúce mamičky a oteckov je dôležité, aby o ich deti bolo dobre postarané. Úplne najlepšie však je, keď sa škôlka nachádza len pár krôčikov od ich pracoviska.

 

Sandoz nedávno realizovala takýto, pre rodičov parádny projekt. Presne na Mikuláša darovala svojím zamestnancom darček v podobe vlastného zariadenia pre deti. „Sandoz Kids“ ponúka priestor pre 22 chlapcov a dievčat vo veku od 18 mesiacov až po 6 rokov.  Rozdelení sú do dvoch vekových skupín o ktoré sa starajú 3 pedagogické pracovníčky podľa moderných výchovných zásad. Míľnik pre podnikanie- zariadenie pre deti iba pár metrov  vedľa pracoviska.

 

Hneď naproti východnej brány vyrástla pre „Sandoz Kids“ samostatná budova. Nízkoenergetická stavba sa vďaka veľkoplošnému preskleniu stará o presvetlené miestnosti. A samozrejme  záležalo na tom, aby sa pre stavbu použili ekologické, prírodné  materiály. Najlepší príklad: hladká, elegantná fasáda zo smrekovca . Aby aj o ňu bolo dobre postarané, rozhodli sa pre Pullex Holzöl  v odtieni Natur. Natierač Josef Achleitner ošetril fasádu  tohto  dobu predbiehajúceho objektu nielen pekným, ale aj vynikajúcim ochranným náterom- tak „Sandoz Kids“ uvidí rásť ešte jednu generáciu detí!

Informácie o projekte
Objekt
Zariadenie pre deti "Sandoz Kids", Kundl
Investor
Sandoz GmbH
Použité produkty
Projektant
Sandoz GmbH Malermeister Josef Achleitner GmbH
Realizácia
Malermeister Josef Achleitner GmbH

Zum ADLER Online-Shop: