Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Rada dizajnového nábytku v smelých farbách

Vkusný štýl pre izbu

Rada dizajnového nábytku v smelých farbách

Z TRADÍCIE DO MODERNY

Tradičné stolárske remeslo. Už viac ako 80 rokov. To je firma Forcher v meste Lienz. Alebo lepšie povedané: to bola firma Forcher. Východotirolskí stolárski profesionáli sa rozhodli urobiť ďalší krok a otvoriť dvere do veľkého, pestrého sveta dizajnu. Sortiment bol prerobený, obzor rozšírený. Kto chce osloviť nové vrstvy zákazníkov, musí sa k niečomu odvážiť: Spraviť krok z tradície do moderny. Zo sedliackej izby do priestoru. Od rustikálneho dubu k ružovému laku.

KREATÍVNA KONCEPCIA

Bola vytvorená nová rada dizajnového nábytku: "Forcher Creative" - ​​jedenie, spanie a bývanie v novom prevedení. Extravagantné návrhy, moderné materiály a smelé farby - to všetko priniesol mladý návrhár Christian Wildauer z Fügen do východotirolskej stolárskej dielne: "Bol to odvážny krok firmy Forcher: tradičný podnik zrazu staví na extravagantný dizajn. Ale vždy predsa ide o to, vyvíjať sa ďalej, nezostať stáť - Zem sa predsa točí ďalej ", hovorí Wildauer.

SVOJSKÉ NÁVRHY

"Puristický, nadčasový s 'určitým čímsi', to znamená: s efektom znovupoznávania" - tak opisuje sám návrhár svoje odvážne nábytkové kreácie. Servírovací stôl "Rock" (Skala) napríklad, má strohú základnú formu. "Aha-efekt" je prelom, ktorý na seba púta pozornosť. Ktorý pripomína nepravidelnosť skalného výbežku - a tak prepožičiava tomuto kusu nábytku svoje meno. "Endless" (Nekonečný) sa volá moderný jedálenský kút a la Forcher: šibalské, vzdušné lavice so stolom, ktorý budí dojem, akoby sa vznášal. A priestor pre nohy je zaručený zo všetkých strán. Sklenená vitrína a úložný priestor v jednom je "Fifty-Fifty": Čo má byt ukázané, je umiestnené za sklom, všetko ostatné je ukryté hned vedľa. Priestor pre vystavenie plus úložný priestor. Polovica sklo, polovica drevo.

MÓDNI STOLÁRI

"Naši stolári reagovali na nový vzhľad s veľkou zvedavosťou", vysvetľuje Andreas Wolsegger zo Stolárstva Forcher. "Prechod na novú radu nebol vôbec žiadny problém." Strach z neznáma? Po tom ani stopy! "Je to predsa veľká príležitosť, posunúť našu firmu, ktorá vyrástla v rustikálnom segmente a v nom si tiež urobila meno, do nového svetla." K tomu prispievajú aj produkty značky ADLER. A prinášajú tú najlepšiu povrchovú úpravu na správne miesto.

 

V podniku Forcher sa využíva prakticky celá paleta inovačných riešení pre laky - moderné moridlové systémy rovnako ako ekologické vodou riediteľné laky. A ADLER Pigmopur zaistuje špeciálny porciu farby vo vlastnom domove: či už ide o horcovo modrú, bordovo-fialovú alebo melónovo žltú - ADLER vystihne ten správny farebný odtieň!

Informácie o projekte
Objekt
Rada designového nábytku "Forcher Creative"
Použité produkty
Projektant
Návrhár Christian Wildauer
Dokončenie
priebežne
Realizácia
Stolárstvo Forcher, Lienz

Zum ADLER Online-Shop: