Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

V oblasti ochrany dreva sme Vašim partnerom

Drevo je prírodná surovina, ktorá, ak je pravidelne ošetrovaná a udržiavaná, vyzerá aj po mnohých rokoch  tak, ako v prvý deň. Aby tomu tak bolo, musí byť  navyše aj chránená pred napadnutím hubami, plesňami, červami alebo iným hmyzom.

So správnymi produktami na ochranu dreva si zabezpečíte, aby Vaše drevo zostalo dlho pekné a zároveň chránené pred napadnutím hubami a inými votrelcami. ADLER je už roky popredným výrobcom lakov , farieb a  ochranných prostriedkov na drevo  a ponúka Vám široké spektrum produktov na ochranu dreva. V exteriéri sa  ochranné lazúry postarajú o optimálnu ochranu tejto prírodnej suroviny. Lazúry navyše drevo zušľachtia a dodajú mu pekný vzhľad a príjemnosť na dotyk. Špeciálne  interiérové lazúry obsahujú nevyhnutnú UV ochranu na ochranu pred zožltnutím a drevo optmiálne sfarbia. S našimi vodouriediteľnými a rozpúšťadlovými ochrannými prostriedkami, lazúrami na drevo a farbami na drevo dodáte drevu perfektnú ochranu.

 

V našej zóne "Ochrana dreva v exteriéri" budete správne. Či už ide o nový náter alebo o renováciu, ADLER má na každú záležitosť adekvátny produkt.

Vynikajúce interiérové lazúry nájdete v sekcii "Interiérové lazúry". Naše produkty majú za sebou dlhoročné testy a sú nezávadné pre Vaše zdravie.

    Ďalšie zaujímavé témy nájdete tu:

      Zum ADLER Online-Shop: