Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Lazúry na drevo chránia a ošetrujú Vaše drevo

Sme tradičný tirolský rodinný podnik  a našim zákazníkom ponúkame viac ako 10.000 položiek v sortimente pre úpravy stien a fasád. Zároveň sme popredný rakúsky výrobca lakov, lazúr a ochranných prostriedkov na drevo.

Lazúry na drevo dodávajú nielen peknú optiku, ale aj chránia pred vlhkosťou a škodcami. Iba starostlivo ošetrené a povrchovo upravené drevo zostane po dlhé roky krásne. Hľadáte lazúru na základovanie a egalizáciu pre staré drevo? Alebo vzhliadate k vysokohodnotným rozpúšťadlovým lazúram ?  u nás v ADLER-i ste správne, tu nájdete vhodnú lazúru pre akékoľvek použitie. V našom sortimente nájdete aj lazúry na báze vody alebo krycie lazúry. 

 

S naším produktom pre interiér Innenlasur UV 100, môžete napr. svetlé drevo ochrániť pred zožltnutím. Vodouriediteľná, priedušná lazúra ponúka vynikajúcu ochranu proti zažltnutiu a stará sa o to, aby prirodzený vzhľad zostal dlho zachovaný. Pozrite si našu rubriku "Produkty a riešenia"

Ak máte otázky k téme ochrana drevaLaky a Lazúry na drevo , radi Vám poradíme.

    Ďalšie zaujímavé témy nájdete tu:

      Zum ADLER Online-Shop: