We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Vedenie spoločnosti

Spoločnosť ADLER-Werk Lackfabrik je vo svojeje tretej generácii nezávislým tyrolským podnikom vo vlastníctve rodiny Berghoferových. Spoločnosť ADLER je dodnes rodinným podnikom a chce ním aj zostať. 

 

Ing. Günther Berghofer, dlhoročný vedúci spoločník spoločnosti 

ADLER-Werk Lackfabrik odovzdal v roku 2001 riadenie svojho podniku tretej generácii.

S FARBOU V KRVI!

V spoločnosti ADLER nenechávame nič na náhodu. Preto berieme všetky záležitosti do svojích rúk. Od výroby po predaj. Od poradenstva ku poskytovaniu záruky. Od produktu ku spracovaniu. Toto nám poskytuje voľnosť a nezávislosť pri rozhodovaní.

 

Ako popredný rakúsky výrobca lakov, farieb a prostriedkov na ochranu dreva je spoločnosť ADLER známa ďaleko za hranicami svojími High-Tech produktami. Stavebnými kameňmi nášho úspechu sú: vysoká kvalita a rozsiahle vedomosti o aplikácií produktov. Kladieme dôraz na ekologické produkty. Našim heslom je " Čistá práca, čisté životné prostredie".

 

V zmysle kvality a partnerstva stoja v popredí potreby a prospech zákazníkov. Naše správanie sa voči zamestnancom a zákazníkom stavia človeka do stredu podniku.

Andrea Berghofer o spoločnosti ADLER

"Pokiaľ mi pamäť siaha, točí sa u mňa všetko okolo spoločnosti ADLER - a tak je to správne. Zamestnanci, zákazníci, dodávatelia - sme jedna veľká rodina!"

 

Andrea Berghofer je vnučka zakladateľa firmy Johanna Berghofera. Od júla 2001 je konateľkou spoločnosti ADLER.

Zum ADLER Online-Shop: