Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Vedenie spoločnosti

Spoločnosť ADLER-Werk Lackfabrik je vo svojeje tretej generácii nezávislým tyrolským podnikom vo vlastníctve rodiny Berghoferových. Spoločnosť ADLER je dodnes rodinným podnikom a chce ním aj zostať. 

 

Ing. Günther Berghofer, dlhoročný vedúci spoločník spoločnosti 

ADLER-Werk Lackfabrik odovzdal v roku 2001 riadenie svojho podniku tretej generácii.

S FARBOU V KRVI!

V spoločnosti ADLER nenechávame nič na náhodu. Preto berieme všetky záležitosti do svojích rúk. Od výroby po predaj. Od poradenstva ku poskytovaniu záruky. Od produktu ku spracovaniu. Toto nám poskytuje voľnosť a nezávislosť pri rozhodovaní.

 

Ako popredný rakúsky výrobca lakov, farieb a prostriedkov na ochranu dreva je spoločnosť ADLER známa ďaleko za hranicami svojími High-Tech produktami. Stavebnými kameňmi nášho úspechu sú: vysoká kvalita a rozsiahle vedomosti o aplikácií produktov. Kladieme dôraz na ekologické produkty. Našim heslom je " Čistá práca, čisté životné prostredie".

 

V zmysle kvality a partnerstva stoja v popredí potreby a prospech zákazníkov. Naše správanie sa voči zamestnancom a zákazníkom stavia človeka do stredu podniku.

Andrea Berghofer o spoločnosti ADLER

"Pokiaľ mi pamäť siaha, točí sa u mňa všetko okolo spoločnosti ADLER - a tak je to správne. Zamestnanci, zákazníci, dodávatelia - sme jedna veľká rodina!"

 

Andrea Berghofer je vnučka zakladateľa firmy Johanna Berghofera. Od júla 2001 je konateľkou spoločnosti ADLER.

Zum ADLER Online-Shop: