We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Sme pyšní na svojich zákazníkov...

... a pyšní na to, aké uplatnenie nachádzajú naše produkty vďaka kreativite, snahe o dosiahnutie dokonalosti a inováciam. Tu je výber našich referencií:

Úspešná hospodárska koncepcia spoločnosti ADLER je oddávna založená na princípe partnerských vzťahov. Pevné a dlhodobo rozvíjané vzťahy s našími špecializovanými predajcami a so zákazníkmi z remeselnej a priemyselnej sféry umožnili nám i našim zákazníkom dosiahnuť tvalý rast.

 

Každý segment má pritom úplne špecifické požiadavky. Jedno však platí pre všetkých rovnako: sme čo najbližšie našim zákazníkom. Túto zásadu chápeme geograficky i obsahovo. Nikto totiž nepozná prácu a potreby zákazníkov lepšie ako naši zamestnanci. Preto je spoločnosť ADLER zákazníkmi vnímaná ako partner ponúkajúci celistvé riešenia problémov a nie iba ako dodávateľ produktov a poskytovateľ služieb.

De Nardi

DE NARDI

" S firmou ADLER spolupracujeme už 15 rokov, pretože nám vždy ponúknu produkty najvyššej kvality, ktoré vyhovujú naším potrebám a že oni, rovnako aj my prikladajú veľkú váhu vývoju, výskumu a neustálym inováciám"

Döpfner Betriebs-GmbH

DÖPFNER BETRIEBS-GMBH

" My sme už roky prepojení s firmou ADLER - a má to viac dôvodov. Priama komunikácia, rýchle reakcie a samozrejme veľa entuziazmu. Krátko a jasne: s ADLERom sa cítime dobre!"

Josef Walter GmbH

JOSEF WALTER GMBH

" Po 3 desaťročiach úspešnej spolupráce poznáme firmu ADLER ako férového, spoľahlivého a profesionálneho partnera. Naši zákazníci si cenia produkty ADLER, pretože ich kvalita jednoducho presvedčí."

Stefan Blagusz

STEFAN BLAGUSZ

"Ako spoluzakladateľ ADLER-Farbenmeister som už desaťročia zástancom tejto idey a nebol som nikdy sklamaný. Jedinečný marketing, rodinné vzťahy a oddanosť klientom sú neporaziteľné."

Rieder KG

RIEDER KG

" Na naše okná, dvere a nábytok prichádzajú do úvahy iba farby ADLER. Spoluprácu s ADLERom vrelo odporúčame"

Internorm - Cena dodávateľa 2010

INTERNORM - CENA DODÁVATEĽA 2010

"My máme dodatočné kritériá ako servis, kvalita spolupráce a flexibilita. Tieto kritériá spĺňa ADLER každým rokom. Pri problémoch sú ľudia z ADLERa ihneď ochotní hľadať riešenie."

Zum ADLER Online-Shop: