Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Sme pyšní na svojich zákazníkov...

... a pyšní na to, aké uplatnenie nachádzajú naše produkty vďaka kreativite, snahe o dosiahnutie dokonalosti a inováciam. Tu je výber našich referencií:

Úspešná hospodárska koncepcia spoločnosti ADLER je oddávna založená na princípe partnerských vzťahov. Pevné a dlhodobo rozvíjané vzťahy s našími špecializovanými predajcami a so zákazníkmi z remeselnej a priemyselnej sféry umožnili nám i našim zákazníkom dosiahnuť tvalý rast.

 

Každý segment má pritom úplne špecifické požiadavky. Jedno však platí pre všetkých rovnako: sme čo najbližšie našim zákazníkom. Túto zásadu chápeme geograficky i obsahovo. Nikto totiž nepozná prácu a potreby zákazníkov lepšie ako naši zamestnanci. Preto je spoločnosť ADLER zákazníkmi vnímaná ako partner ponúkajúci celistvé riešenia problémov a nie iba ako dodávateľ produktov a poskytovateľ služieb.

De Nardi

DE NARDI

" S firmou ADLER spolupracujeme už 15 rokov, pretože nám vždy ponúknu produkty najvyššej kvality, ktoré vyhovujú naším potrebám a že oni, rovnako aj my prikladajú veľkú váhu vývoju, výskumu a neustálym inováciám"

Döpfner Betriebs-GmbH

DÖPFNER BETRIEBS-GMBH

" My sme už roky prepojení s firmou ADLER - a má to viac dôvodov. Priama komunikácia, rýchle reakcie a samozrejme veľa entuziazmu. Krátko a jasne: s ADLERom sa cítime dobre!"

Josef Walter GmbH

JOSEF WALTER GMBH

" Po 3 desaťročiach úspešnej spolupráce poznáme firmu ADLER ako férového, spoľahlivého a profesionálneho partnera. Naši zákazníci si cenia produkty ADLER, pretože ich kvalita jednoducho presvedčí."

Stefan Blagusz

STEFAN BLAGUSZ

"Ako spoluzakladateľ ADLER-Farbenmeister som už desaťročia zástancom tejto idey a nebol som nikdy sklamaný. Jedinečný marketing, rodinné vzťahy a oddanosť klientom sú neporaziteľné."

Rieder KG

RIEDER KG

" Na naše okná, dvere a nábytok prichádzajú do úvahy iba farby ADLER. Spoluprácu s ADLERom vrelo odporúčame"

Internorm - Cena dodávateľa 2010

INTERNORM - CENA DODÁVATEĽA 2010

"My máme dodatočné kritériá ako servis, kvalita spolupráce a flexibilita. Tieto kritériá spĺňa ADLER každým rokom. Pri problémoch sú ľudia z ADLERa ihneď ochotní hľadať riešenie."

Zum ADLER Online-Shop: