Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Žlté stoličky udávajú dizajn

Žlté stoličky patria dizajnérom: smer pestrého programu Viedenského týždňa dizajnu v tomto roku udávajú stoličky. Farbou festivalu je žltá a pochádza od firmy ADLER.


12.08.2015

Z modrej žltá: stoličky sú rovnaké, farba je nová. Pre deviaty ročník  Vienna Design Week, ktorý sa konal od  25. septembra do 4. októbra 2015, zostavili usporiadatelia pestrý program. Nosnou farbou festivalu je ŽLTÁ a symbolom festivalu sú stoličky natreté tromi žltými odtieňmi produktu ADLER VariColor . Kdekoľvek uvidia návštevníci festivalu vo Viedni žltú stoličku, vedia, že na tom mieste sedia dizajnéri!

FAVORITI

 

Pod záštitou pani Lilli Hollein a jej tímu sa stal Viedenský týždeň dizajnu najväčším dizajnovým festivalom v Rakúsku. V minulom roku sa nechalo inšpirovať viac ako 34 000 návštevníkov. Rovnako tohto roku sa stane celá Viedeň javiskom a výstavným priestorom dizajnu so všetkým, čo k tomu patrí. Architektúra, produktový, grafický a sociálny dizajn - to je významná časť nášho všedného dňa. Festival sa aj preto koná tam, kde sú ľudia. Na rôznych miestach, v dielňach, na námestiach a uliciach, uprostred urbanizačného priestoru. V tomto roku sa vybral ako favorit tento okres. "10. viedenský okres ponúka enormný priestor, 160 000 obyvateľov ho urobilo mestečkom uprostred Viedne. Priemysel a obytné budovy v tomto bývalom robotníckom okrese stoja bok po boku, hovorí pani Hollein.  V novom priestore stanice sa nachádza aj najviac rozvinuté mestské územie Viedne. Výzva pre dizajnérov a zúčastnené firmy.

FRANCÚZSKO

Každoročne stojí v centre diania aj hosťovská krajina festivalu. Tentokrát je to Francúzsko - s výstavou "20 ikôn francúzskeho dizajnu" a diskusie o zamedzení vymiznutia tradičných remesiel.  

FARBA

ADLER opäť prepožičiava stoličkám charakteristický look: dali sme k dispozícii náš ADLER VariColor v troch vybraných žltých odtieňoch.

 

K produktom: ADLER Základné a vrchné laky

Zum ADLER Online-Shop: