Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Veselé farebné lesky: ADLER Pigmopur Gloss NG

V nás všetkých drieme malá straka: Lesk nás veľmi priťahuje! To isté platí aj pre miesto kde bývate.


25.08.2015

Hlavne elegantná čierna alebo ušľachtilá biela kontrastujúca s prírodnými drevami sú blýskavou pastvou pre oči. Kuchynské priečelia, skrinky či iný doplnkový nábytok - to všetko sa blýska, zrkadlí, odráža. Pre výrobcov bolo zhotovenie povrchov s vysokým leskom doposiaľ  veľmi náročné. Špičkový rakúsky výrobca ADLER to výrobcom a remeselníkom zjednoduší : s úplne obnoveným a zlepšeným produktom Pigmopur Gloss NG   farebný vysoký lesk zrealizujú ešte rýchlejšie a jednoduchšie . 

NEXT GENERATION

„Pre nábytkársky priemysel a väčšie remeselnícke podniky platí predovšetkým: efektivita spracovania", upozorňuje vývojár nábytkárskych lakov firmy ADLER Mario Bartolotti. Čo to znamená pre lak s vysokým leskom: čo najrýchlejšie schnutie, aby boli povrchy promptne prelakované, dalo sa s nimi manipulovať, boli vyleštené. Preto vývojári firmy ADLER viac ako rok pracovali na vylepšení spracovateľských vlastností. Hrdo vám predstavujú novú generáciu produktu Pigmopur Gloss! „Nový  2-zložkový PUR lak sa už po 3 hodinách dá prelakovať a po 24 hodinách preleštiť do vysokého lesku“, zdôrazňuje pán Bertolotti. Produkt Pigmopur Gloss vás presvedčí vysokým leskom, vynikajúcou brilantnosťou a dobrou plnivosťou. Rovnako nezaostáva v ničom ani chemická a mechanická odolnosť.

BIELA AKO SNEH, ČIERNA AKO EBENOVÉ DREVO

Pigmopur Gloss ponúkame v štýlovej čiernej a troch krémových bielych odtieňoch - pretože to sú tie najžiadanejšie pre nábytok s vysokým leskom. Už dva  nátery postačia na to, aby ste na otázku „Zrkadielko zrkadielko, povedz že mi, kto má najkrajší lesk v celej zemi? odpovedali: "Samozrejme ADLER!"

 

K produktom :  Rozpúšťadlové 2K-laky farebné

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: