We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Veselé farebné lesky: ADLER Pigmopur Gloss NG

V nás všetkých drieme malá straka: Lesk nás veľmi priťahuje! To isté platí aj pre miesto kde bývate.


25.08.2015

Hlavne elegantná čierna alebo ušľachtilá biela kontrastujúca s prírodnými drevami sú blýskavou pastvou pre oči. Kuchynské priečelia, skrinky či iný doplnkový nábytok - to všetko sa blýska, zrkadlí, odráža. Pre výrobcov bolo zhotovenie povrchov s vysokým leskom doposiaľ  veľmi náročné. Špičkový rakúsky výrobca ADLER to výrobcom a remeselníkom zjednoduší : s úplne obnoveným a zlepšeným produktom Pigmopur Gloss NG   farebný vysoký lesk zrealizujú ešte rýchlejšie a jednoduchšie . 

NEXT GENERATION

„Pre nábytkársky priemysel a väčšie remeselnícke podniky platí predovšetkým: efektivita spracovania", upozorňuje vývojár nábytkárskych lakov firmy ADLER Mario Bartolotti. Čo to znamená pre lak s vysokým leskom: čo najrýchlejšie schnutie, aby boli povrchy promptne prelakované, dalo sa s nimi manipulovať, boli vyleštené. Preto vývojári firmy ADLER viac ako rok pracovali na vylepšení spracovateľských vlastností. Hrdo vám predstavujú novú generáciu produktu Pigmopur Gloss! „Nový  2-zložkový PUR lak sa už po 3 hodinách dá prelakovať a po 24 hodinách preleštiť do vysokého lesku“, zdôrazňuje pán Bertolotti. Produkt Pigmopur Gloss vás presvedčí vysokým leskom, vynikajúcou brilantnosťou a dobrou plnivosťou. Rovnako nezaostáva v ničom ani chemická a mechanická odolnosť.

BIELA AKO SNEH, ČIERNA AKO EBENOVÉ DREVO

Pigmopur Gloss ponúkame v štýlovej čiernej a troch krémových bielych odtieňoch - pretože to sú tie najžiadanejšie pre nábytok s vysokým leskom. Už dva  nátery postačia na to, aby ste na otázku „Zrkadielko zrkadielko, povedz že mi, kto má najkrajší lesk v celej zemi? odpovedali: "Samozrejme ADLER!"

 

K produktom :  Rozpúšťadlové 2K-laky farebné

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: