Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Tým snov tvorí dom snov

Centrum bývania Reiffeisen Wohnzenter v Dome energií v Innsbrucku je domom snov zo smrekovca, čistej prírody, najlepšie chránenej s ADLER Lignovit Protect, tým najlepším ochrancom dreva na vodnej báze.


15.07.2011

Centrum bývania Reiffeisen Wohnzenter v Dome energií v Innsbrucku je výsledkom dlhoročných skúseností. Skúseností, ktoré firma Schafferer Holzbau zozbierala počas dvadsiatich rokov pri vývoji a realizácii domov z masívu. A skúseností, ktoré má firma ADLER už desťročia v oblasti ochrany dreva. Výsledok: dom snov zo smrekovca, čistej prírody, najlepšie chránenej s ADLER Lignovit Protect, tým najlepším ochrancom dreva na vodnej báze.

 

NEVIDITEĽNÁ OCHRANA

Na ploche 300 m2 vzniklo poradenské, školiace a výstavné centrum Reiffeisen Bank. Tento pasívny dom, priateľský k životnému prostrediu a klíme, podčiarkuje  fasáda z píleného smrekovca, ktorá sprostredkováva prirodzenosť. Vodouriediteľná ochrana dreva ADLER, Lignovit Protect , je na prvý pohľad neviditeľná. Až v priebehu času sa ukáže, čo je v nej:

OPAĽOVACÍ KRÉM PRE DOM

Bezfarebný Lignovit Protect sa stará o to, aby drevo vyzeralo aj po čase tak, ako v prvý deň. Revolučné, vysokoúčinné ochranné prostriedky voči svetlu a vynikajúca hydrofobizácia na nanozáklade uchovávajú pílenému smrekovcu budovy Reiffeisen Wohncenter a každej fasáde z ihličnatého dreva jej prirodzený vzhľad.

 

S Lignovit Protect Finish a impregnáciou Lignovit Protect Grund  je pre remeselné a priemyselné použitie k dispozícii ochrana dreva, ktorá minimalizuje sfarbenie dreva účinkom UV žiarenia. Moderné vysokoaktívne UV ochranné prostriedky stabilizujú drevo a absorbujú škodlivé UV žiarenie podobne ako opaľovací krém. Nanotechnológia sa dodatočne stará o vysokú vodoodpudivosť, ktorá chráni drevo pred vlhkosťou a predlžuje životnosť dreva. Pre masívne drevo, pekné ako v prvý deň!

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: