Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Techonológia Q10 – teraz s lesklým WOW efektom

Flexibilita, vysoká stálosť, vysoká odolnosť voči poškriabaniu a vode, rýchly priebeh a šetrnosť k životnému prostrediu - to všetko vykresľuje novú generáciu povrchových úprav na okná Q10. Okrem matného prevedenia ponúka Q10 aj hodvábny lesk a lesk.


24.10.2012

Aby sme požiadavkám na drevené a drevohliníkové okná vyhoveli aj v budúcnosti,  rozvinuli  vývojári ďalej našu osvedčenú Generáciu 3. Výsledok: Q10. Špeciálne vo fáze výstavby budú podmienky pre okná podstatne tvrdšie: krátke lehoty dodania, vysoká stavebná vlhkosť a mechanická záťaž. To musia moderné High-Tech-povrchové úpravy vydržať. S kvalitou ADLER Q10 to platí. Šetrnosť k prírode, vynikajúca odolnosť voči poveternosti, prirodzená optika a zamatový omak je popri tom všetkom pre ADLER samozrejmosťou! A to pre matné prevedenie rovnako ako aj pre nový lesklý Q10. 

AQUAWOOD DICKSCHICHTLASUR Q10 - ĎALŠÍ KROK V EVOLÚCII Z VÝVOJOVÝCH LABORATÓRIÍ ADLER 

Doteraz boli pre povrchovú úpravu okien v závislosti od metódy lakovania potrebné rôzne nastavené materiály.  Nová  Q10-Technológia po prvýkrát umožňuje spracovanie toho istého materiálu  ručne, v zariadení  E-Statik alebo modernými striekacími automatmi. 

Špeciálna zmes vybraných polymérnych disperzií, moderné samozosieťujúce mechanizmy a špeciálne promotory priľnavosti za mokra sú základom technológie Q10. Spojené s jedinečnou technikou tak vznikol "dostihový kôň" spomedzi výrobkov na povrchovú úpravu okien: po odparení vody nastupujú chemické reakcie, ktoré podstatne zvýšia mechanickú odolnosť a aj výrazne posilnia priľnavosť na vlhkých podkladoch. Navyše povrchy dosiahnu  výsledné vlastnosti o 30% rýchlejšie ako obvyklé nánosy.

ACRYL-SPRITZLACK Q10 - RÝCHLOSŤ STÍHA ODOLNOSŤ

Či už žiarivé farby alebo decentné pastelové odtiene  – pre ADLER Acryl-Spritzlack Q10 žiadny problém. Vysoká kryvosť a poveternosti odolné pigmenty oxidu železnatého zaručia oknám s krycím náterom perfektné povrchy po mnohé roky.  Pri lakovaní drevín s vysokým obsahom extraktívnych látok ako smrekovec alebo dub sa odporúča medzivrstva s  ADLER Acryl-Spritzfüller 41002. Vďaka najmodernejšej technike je prieraz týchto látok takmer úpne znemožnený. 

 

Okrem mnohých štandartných farebných odtieňov je pomocou profesionálneho systému Promix® môžné namiešať aj odtiene podľa želania a to aj v lesklých variantoch.

 

Bázy na tónovanie pre Promix

Aquawood Dickschichtlasur Q10 W30 M (matný) 51787

Aquawood Dickschichtlasur Q10 W30 SG (hodvábny lesk) 59225

Aquawood Dickschichtlasur Q10 W30 G (lesklý) 59100

 

Acryl-Spritzlack Q10 W10 M (matný) 43261

Acryl-Spritzlack Q10 W30 M (matný) 43260

Acryl-Spritzlack Q10 W10 G (lesklý) 43271

Acryl-Spritzlack Q10 W30 G (lesklý) 43270

 

Ku katalógu produktov: ADLER Nátery na okná a dvere

Zum ADLER Online-Shop: