Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Štýlový, štýlovejší, Stylewood! ADLER udáva smer

ADLER-Werk Lackfabrik ukazuje, ako vyzerajú štýlovejšie odtiene pre drevo: v novej vzorkovnici Stylwood nájdu natierači odtiene, s ktorými udajú tón budúcnosti farebných odtieňov - od fasády cez okná až po podlahy alebo zariadenia.


24.06.2013

KRÁSA KOL DOKOLA V 70 ODTIEŇOCH

Svojím novým farebným konceptom pre ochranu dreva otvára ADLER  5  štýlových  svetov, v ktorých je každé "gusto" doma. Celkom 70 farebných odtieňov osídľuje tieto svety – 35 čerstvých trendových odtieňov a 35 klasických. Každý z nich je dostupný pre rôzne systémy povrchových úprav a udá lazúram a olejom od ADLER-a určité Niečo. A kto nájde obľúbený odtieň svojho zákazníka, vie ho ponúknuť pre rôzne produkty: tak sa okná presne hodia k fasáde.

NOVÝ DREVOUNIVERZÁL

Classic Style, Design Style, Colourful Style, Natural Style a Interior Style: za týmito názvami sa otvárajú nové svety štýlov ADLER. Máte radi prechádzku v pestrofarebnom jesennom svete? Potom prelistujte Classic Style. Váš architekt uvažuje o strieborno-šedej fasáde v štýle stodoly?  Design Style! Máte radi pestrosť? Colourful Style vám ju ponúkne. Máte radšej prirodzenosť, ekologiskosť a napriek tomu dobrú ochranu dreva? Potom ste u olejov v  Natural Style na tom správnom mieste.  Interior Style zasa ponúka svetlé farby pre interiér.

5 ŠTÝLOVÝCH SVETOV V KOCKE

  • CLASSIC STYLE: 15 klasických lazúrovacích odtieňov, mnohé trendové odtiene pre výrobu okien
  • DESIGN STYLE: trendové, moderné puristické sivé odtiene pre milovníkov architektúry
  • COLOURFUL STYLE: pre pestrý svet.
  • NATURAL STYLE:  pre olejované povrchy v decentných a zemitých farbách v interiéri (Legno-Öl) a v exteriéri  (Pullex Holzöl)
  • INTERIOR STYLE: Kategória svetlých, vzdušných, tvorivých odtieňov

Kukatalógu produktov ADLER :

Zum ADLER Online-Shop: