Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Starostlivosť o vchodové dvere z dreva

Pravidelná starostlivosť u vchodových dverí je dôležitým predpokladom ich dlhej životnosti. Pomocou Haustürenpflegeset (set pre starostlivosť o vchodové dvere) firmy ADLER rozžiarite vstup do Vášho domova v novom lesku a zároveň ho aj ochránite pred vplyvmi poveternosti.

ADLER Haustüren-Pflegeset  je systém starostlivosti a oživenia vchodových dverí, či už s lazúrovacou alebo krycou povrchovou úpravou. Vytvára tenký film s hodvábnym leskom účinný voči špine a vode. 

ADLER STAROSTLIVOSŤ O VCHODOVÉ DVERE

Krok 1 – ADLER Door-Cleaner

Hĺbkové čistenie s ADLER Door-Cleaner s priloženou striekacou hlavicou, plošne nastriekať alebo naniesť čistiacou handrou a následne zotrieť. Na odstránenie priľnutej špiny domyť teplou vodou.

 

Krok 2 – ADLER Door-Finish

Pred použitím pretrepať, namontovať priloženú striekaciu hlavu a ADLER Door-Finish plošne nastriekať. Po cca 10 min schnutia môže byť povrch vyleštený handrou. Pre lepší výsledok postup zopakujte. 

 

Profi-Tip:

ADLER Haustürenpflegeset použite 2x ročne - pre optimálne oživenie povrchu a vytvorenie ochranného filmu voči špine a vode.

KONTROLA LAKU

Skontrolujte, či sa na Vašich vchodových dverách nenachádzajú mechanické poškodenia, napr. po krupobití. Ak sa na nich nachádzajú odlúpenia povrchovej úpravy,alebo zašednutia, ak sa napr. nevykonávala pravidelná starostlivosť s ADLER Haustürenpflegeset, je oprava alebo  Renovieranstrich (renovačný náter) nevyhnutný.

 

ADLER-TV: Starostlivosť o okná a dvere s ADLER Pflegeset

Popis Veľkosť Formát
ADLER Pflegeset für Haustüren 2.6 MB PDF

Zum ADLER Online-Shop: