We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Starostlivosť o vchodové dvere z dreva

Pravidelná starostlivosť u vchodových dverí je dôležitým predpokladom ich dlhej životnosti. Pomocou Haustürenpflegeset (set pre starostlivosť o vchodové dvere) firmy ADLER rozžiarite vstup do Vášho domova v novom lesku a zároveň ho aj ochránite pred vplyvmi poveternosti.

ADLER Haustüren-Pflegeset  je systém starostlivosti a oživenia vchodových dverí, či už s lazúrovacou alebo krycou povrchovou úpravou. Vytvára tenký film s hodvábnym leskom účinný voči špine a vode. 

ADLER STAROSTLIVOSŤ O VCHODOVÉ DVERE

Krok 1 – ADLER Door-Cleaner

Hĺbkové čistenie s ADLER Door-Cleaner s priloženou striekacou hlavicou, plošne nastriekať alebo naniesť čistiacou handrou a následne zotrieť. Na odstránenie priľnutej špiny domyť teplou vodou.

 

Krok 2 – ADLER Door-Finish

Pred použitím pretrepať, namontovať priloženú striekaciu hlavu a ADLER Door-Finish plošne nastriekať. Po cca 10 min schnutia môže byť povrch vyleštený handrou. Pre lepší výsledok postup zopakujte. 

 

Profi-Tip:

ADLER Haustürenpflegeset použite 2x ročne - pre optimálne oživenie povrchu a vytvorenie ochranného filmu voči špine a vode.

KONTROLA LAKU

Skontrolujte, či sa na Vašich vchodových dverách nenachádzajú mechanické poškodenia, napr. po krupobití. Ak sa na nich nachádzajú odlúpenia povrchovej úpravy,alebo zašednutia, ak sa napr. nevykonávala pravidelná starostlivosť s ADLER Haustürenpflegeset, je oprava alebo  Renovieranstrich (renovačný náter) nevyhnutný.

 

ADLER-TV: Starostlivosť o okná a dvere s ADLER Pflegeset

Popis Veľkosť Formát
ADLER Pflegeset für Haustüren 2.6 MB PDF

Zum ADLER Online-Shop: