We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

S Aqua-Step RH schody a držadlá lepšie v pohybe

Od 1.júna 2011je k odberu: nová dimenzia protišmykovosti pre všetky schodiská. Volá sa ADLER Aqua-Step RH a ukrýva v sebe tajomstvo, že ten čo ide schodoch je nielen chránený pred pádom, ale držadlo, ktorého sa pridŕža, je lepšie na dotyk.


14.07.2011

"NAVOSKOVANÉ" SCHODY?

Pri "navoskovaných" lyžiach je to tak, že obzvlášť razantne zbehnú po zjazdovke. Celkom iné je to pri schodoch. Tu museli vývojoví pracovníci ADLER-Werk Lackfabrik dobre premýšľať, aby sa dospelo k tomu, že nielen drsná štruktúra,ale aj špeciálne vosky môžu lak na schody urobiť protišmykovým. To sa vyplatilo a výsledkom tejto idey je vodouriediteľný lak ADLER Aqua-Step RH, ktorý v sebe  pre remeselných i priemyselných spracovateľov ukrýva rozhodujúce výhody. Vďaka  receptúre s voskom na schody pôsobí nielen proti šmyku ale je vhodný aj pre lakovanie zábradlí a držadiel!  Nie je drsný ako laky, protišmykový účinok sa dosiahol štruktúrou, príjemný je aj na dotyk. A aby sa aj dobre spracovával, ponúka Aqua-Step RH pre lakovanie zvislých zábradlí optimálnu rozlievateľnosť.

Takže: schody "voskovať" a vyhrať!

 

 

Viac informácií k laku na schody ADLER Aqua-Step RH.

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: