We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Rozmanitý nábytok - rýchlo & jednoducho: ADLER Pigmocryl NG

Petrolejovo-modrá komoda. Medeno-červený príručný stolík. Alebo pepermintovo-zelená stolička: ako drzý pozorovateľ alebo individuálny pútač, aj pre rok 2015 je trendom pestrý nábytok. Vyrobiť takéto obľúbené , farebné kúsky nábytku, ADLER stolárom a výrobcom nábytku teraz ešte viac uľahčí. Pomocou nového, vodou riediteľného pigmentovaného lakového systému ADLER Pigmocryl NG je možné zrealizovať pestré povrchy rýchlo, jednoducho a perfektne ako nikdy doteraz.


21.04.2015

TÓNOVATEĽNÝ VO VŠETKÝCH ODTIEŇOCH

Nový lak na báze vody schne obzvlášť rýchlo a presvedčí vysokou pevnosťou v bloku ako aj veľmi dobrou pevnosťou a krycou schopnosťou", vyzdvihuje vedúci vývoja nábytkových lakov Franz Thummer.  ADLER Pigmocryl NG sa tónuje pomocou miešacieho systému ADLER Mix-System: „Tak môžeme farebné želania našich zákazníkov splniť ešte rýchlejšie". Preto sa do základnej bázy pridávajú vysokohodnotné farbiace pasty. Používateľom sa tak odkrýva skutočné farebné nebo. „Navzorkované sú už všetky RAL a NCS farebné odtiene a od apríla budú dostupné z výroby v stupňoch lesku G10, G30 a G50 ", žiari Thummer.

SCHNUTIE V REKORDNOM ČASE

ADLER Pigmocryl NG sa spracováva ako jednozložkový, nie je potrebné žiadne tužidlo. Napriek tomu " Nová Generácia" (preto v názve NG) presvedčí mechanickou a chemickou odolnosťou. „Obzvlášť silno namáhané plochy - ako stoličky, stoly alebo dvere - by mali byť ešte prelakované s  ADLER Aquatop Antiscratch “, odporúča Thummer. Ak bude pracované iba s ADLER Pigmocryl NG, môže už po dvoch hodinách nasledovať brúsenie prelakovanie.  Samozrejme je tento "nováčik" aj svetlostály - a ako lak na báze vody  aj nezávadný. „Tento lak  je už uvedený v informačnej platforme pre ekologické stavby a bývanie www.baubook.info “, zdôrazňuje Thummer. Vysokohodnotným pigmentovaným povrchovým úpravám pre individuálne, trendové a ekologické bývanie  už nestojí nič v ceste! 

 

K produktom: ADLER Nábytkové laky

Popis Veľkosť Formát
Flyer: Pigmocryl NG 149 KB PDF
Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: