Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Renovácia záhradného nábytku

Slnko, vietor a vlhko neustále pôsobia na Váš záhradný nábytok a môžu spôsobiť nepekné trhliny, vymytia, napadnutie riasami alebo zašednutia. S ADLER Pullex Teaköl a ostatnými produktami firmy ADLER pre ošetrenie dreva chránite Vaše drevené povrchy a prelžujete ich životnosť.

Dôležitou súčasťou peknej a udržovanej terasy je jej nábytokl. Aby zašednutý alebo podlupovaný záhradný nábytok opäť vazeral ako nový a preventívne chránený pred  slnkom, vetrom a vlhkom, musí sa podrobiť renovácii. S produktami ADLER je úplne jednoduché. 

KROK 1 – PRÍPRAVA

Voľný a aodlupujúci sa náter musí byť pred renováciou  odstránený kefou alebo ručnou brúskou. V prípade zašenutia má význam nábytok ošetriť s ADLER Holzentrauer. Tento môžete  naniesť štetcom alebo kefou a po 10-20 minútach pôsobenia opláchnuť veľkým množstvom vody. Nábytok nechajte dobre uschnúť. Čím je nábytok čistejší a dôkladnejšie pripravený, tým krajší a rovnomernejší bude následný olejový náter. 

KROK 2 – 1. NÁNOS PULLEX TEAKÖL

Naneste Pullex Teaköl tenko a rovnomerne hadrou alebo rúnom bez chĺpkov. Pomocou prebrúsenia brúsnym rúnom dosiahnete obzvlášť hladké povrchy, čo je obzvlášť dôležité u stoličiek a lehátok. 

KROK 3 – 2. NÁNOS PULLEX TEAKÖL

Po schnutí cca  6 hodínmôže byť nábytok prebrúsený brúsnym rúnom. Aby bol výsledok naozaj perfektný, druhýkrát naneste  Pullex Teaköl tenko.

PROFI-TIP:

Odporúčame záhradný nábytok a iné prvky z dreva včas a pravidelne(1x ročne) ošetriť. Tak predídete namáhavej renovácii. 

 

ADLER-TV: Starostlivosť o terasy a záhradný nábytok 

Zum ADLER Online-Shop: