Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Pullex 3in1-Lasur - matný profesionál na ochranu dreva, teraz aj v 2,5 l balení!

Už pol roka oslňuje impregnačná lazúra Pullex 3in1 remeselníkov, ako sú maliari, tesári aj domáci majstri. A to natoľko, že bol sortiment nedávno rozšírený o ďalšie veľkosti balenia a už existujú vlastné farebné vzorkovníky.


19.10.2015

Impregnačné lazúra 3in1 v sebe prepája ochrannú funkciu s pekným vzhľadom do jedného výsledného produktu. Je jedno, či potrebujete natrieť fasádu, balkón, záhradný domček alebo plot: s lazúrou Pullex 3in1 prepožičiate Vášmu drevu v exteriéri vždy zodpovedajúce ochranný náter. Integrovaná zložka impregnácie sa postará o to, aby bolo Vaše drevo chránené pred zamodraním, napadnutím hmyzom a drevokaznými hubami. Kvalitné UV-filtre zaručí dlhotrvajúcu ochranu proti zvetrávaniu.


PRIRODZENÝ, MATNÝ VZHĽAD


Okrem uvedených ochranných vlastností presvedčí lazúra Pullex 3v1 aj svojim pekným vzhľadom povrchu. Vedľa tónovateľného základu W30 existuje 5 štandardných farebných odtieňov - dub, smrekovec, borovica, orech a palisander - ktoré prepožičiavajú drevu matný vzhľad. Presvedčiť sa o tom môžete odteraz vďaka novému farebnému vzorkovníku k lazúram Pullex 3in1.

 

Číslo produktu farebného vzorkovníka: 9858301

 

Podobným spôsobom došlo k rozšíreniu sortimentu veľkosti balenia.

Tie sú okrem existujúcich 750 ml, 5 l a 10 l nanovo aj v 2,5 l prevedení

(v súčasnosti len W30).

 

Do katalógu produktov:  Pullex 3in1 Lasur 

Zum ADLER Online-Shop: