Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Pri použití farebných odtieňov ADLER Color-Emotion sa stena stáva citovo vnímaným objektom

Medzinárodné trendy sa uberajú jednoznačným smerom: hladké alebo rovnomerné povrchy sú už záležitosťou minulosti - teraz prichádza na rad prirodzená pôsobivosť pravých materiálov. Pomocou nových farebných efektov radu Color-Emotion ponúkané spoločnosťou ADLER je na stenách možné vytvoriť oživený kameň i okázalo lesklý ušľachtilý kov.


22.02.2011

Samotné pozorovanie krásneho sochárskeho diela v múzeu neprináša dokonalé uspokojenie. Prečo? Chýba možnosť dotýkať sa, siahnuť si na materiál. Aj hmat je totiž súčasťou citového vnímania - ruka a srdce patrí k sebe. Náš spôsob vnímania je iný, ak oči vidia pieskovec, bridlicu alebo striebro alebo ak ruka ohmatáva teplý pieskovec, drsnú bridlicu a chladné striebro. Preto ak sa jedná o také materiály pri povrchovej úprave stien, neuspokojuje sa spoločnosť ADLER s obyčajným zdaním či dojmom, ale sa snaží vytvoriť taký efekt, ktorý možno vnímať aj hmatom. Pomocou nových farebných efektov radu Color-Emotion je na stenách možné vytvoriť oživený kameň i okázalo lesklý ušľachtilý kov.

AJ K STENE SVETOVÉHO FORMÁTU PATRÍ STRIEBRO A ZLATO

Striebro a zlato v súčasnosti nezdobí iba ženu svetového formátu, ale aj modernú obytnú miestnosť, pretože chladný vkus a ušľachtilá elegancia predstavujú aktuálny trend v oblasti bytového dizajnu. Dosiahnutie toho, aby bol efekt vnímateľný nielen zrakom ale aj hmatom, pritom už vyžaduje určitú dávku umenia. Vytvárať také efekty je možné pomocou novej palety Color-Emotion ponúkanej spolocnosťou ADLER - správnu skladbu povrchovej úpravy je možné vyberať z radu efektov Base, Metallic Silber alebo Metallic Gold. To najlepšie nakoniec: luxusný vzhľad stien dokáže ľahko vytvoriť aj domáci kutil, ak vie, ako na to. Potom mu k tomu stačí valček na parkety, stierka a brúsna huba. Okrem zlatého a strieborného efektu možno pomocou produktov tejto rady dosiahnuť tiež úžasnú zhrdzavenú patinu alebo zemité teplo medeného povrchu. Každý sa tak sám stáva umelcom a môže zabudnúť na múzeum, pretože predmety, ktorých sa môže dotýkať, má medzi vlastnými štyrmi stenami.

ZAMILUJETE SI ICH: EFEKTY KAMENNÉHO POVRCHU

Rovnaky zážitok vnímaný všetkými zmyslami sa dá dosiahnuť i u efektov kamenného povrchu. Kameň je totiž živý a ako taký je aj zmyslovo vnímaný. Z archaického, surového kameňa, ktorý pochádza priamo zo zeme, vytvárajú umelci oddávna majstrovské diela vyznačujúce sa ničím neobmedzovanou rýdzosťou. Do sochárskych diel, akými sú Michelangelov David alebo milská Venuša sa dá v pravom slova zmysle zamilovať pre ich vernú živosť a dokonalosť. Kameň oslovuje náš hmat aj naše srdce, a preto našim obytným miestnostiam dodáva ráz, vďaka ktorému s v nich dobre cítime. Zamilovať sa je možné aj do bridlicového efektu s tmavým antracitovým odtieňom, čo je ďalšia možnosť výberu v palete ponúkanej spoločnosťou ADLER. Zmysly možno hýčkať tiež teplým pieskovcovým efektom vytvoreným na stene. ADLER Wisch-Strukturputz a Relief-Wandspachtel určené k povrchovej úprave stien, zaručujú navodenie príjemného pocitu a efekty Base-Soft alebo Base-Mica si určite zamilujete!

 

Nové inštruktážne filmy Efekty kamenného povrchu Color Emotion a Color Emotion Metall-Effekte vám predvedú, ako sa sami môžete stat umelcami, ktorí na stenách svojich obytných miestností dokážu vytvorit báječné efekty. V každom z týchto videozáznamov sú názorne vysvetlené vždy dva postupy pri vytváraní efektov a odporúčané potrebné produkty.

Prejst k videozáznamom.

 

Ak chcete získať ďalšie informácie o produktoch:

 

Efekt-Metallic Gold , balenie po 750ml / 3l

Efekt-Metallic Silber , balenie po 750ml / 3l

Efekt-Base-Soft , balenie po 750ml / 3l

Efekt-Base-Mica , balenie po 750ml / 3l

Popis Veľkosť Formát
Brožúra Efekty ADLER Color Emotion 2011 4.9 MB PDF
Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: