Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Opaľovací krém na okná - ADLER Aquawood TIG HighRes® Holz-Alu

Nová máčacia impregnácia ADLER ukradne slniečku jeho šou a nedá žltnutiu dreva žiadnu šancu.


06.02.2012

Ako sa volá ten najlepší „Bodyguard“ pre drevené okná?  ADLER!  Že sú Vaše okná najlepšie chránené, dokážu oknári svojim zákazníkom pečaťou „Protected by ADLER“. Ochrana pre drevo-hliníkové okná dosiahne práve na začiatku jari netušenú úroveň: ADLER predstaví svoju novú máčaciu impregnáciu, ktorá uchráni drevo pred zožltnutím: Aquawood Tauchimprägnierung HighRes® Holz/Alu.

SVETLÁ A TMAVÁ – DVE STRÁNKY MODERNÉHO BÝVANIA 

Moderné bývanie – to znamená veľa svetla a svetlé miestnosti. To zabezpečia veľké okná, ktoré sú ešte krajšie, keď sú prirodzené: svetlé drevo, s bezfarebnou povrchovou úpravou, s ADLER Aquawood Lärchenöl, Softfeel alebo Natureffekt. Veď  práve pôsobením svetla žltnú svetlé dreviny rýcho, dostanú  žltý nádych a stmavnú. „Tento efekt je pozorovateľný už po 2 mesiacoch“ hovorí Dr. Peter Hoernes, vedúci vývoja povrchových úprav na okná vo firme ADLER „ Potom sú vonkajšie rámy okien viditeľne tmavšie ako vnútorné, kam sa toľko slnka nedostane.“

OPAĽOVACÍ KRÉM PRE SVETLÉ DREVINY 

S týmto problémom sa on a jeho vývojový tým nechceli stotožniť a po intenzívnom výskume ho jednoducho odstránili „opaľovacím krémom“ na okná: nová máčacia impregnácia Aquawood TIG HighRes® pre drevo-hliníkové okná spoľahlivo chráni smrek, smrekovec, borovicu pred zožltnutím. „Okná zostanú  roky rovnako svetlé ako v prvý deň“ hovorí Dr. Hoernes. „To sa nám podarilo vďaka špeciálnym látkam, ktoré sme pridali do impregnácie. Ony stabilizujú lignín v dreve a tým zabránia jeho reakcii s UV žiarením“. Celkom jednoducho: drevo nestmavne a nezožltne, dlho zostane také, aké ho zákazníci chceli mať: svetlé a prirodzene pekné.

VYPILOVANÁ KVALITA, JEDNODUCHÉ SPRACOVANIE 

V spracovaní sa s novou impregnáciou pre výrobcov okien nemení nič. Kto chce svojim zákazníkom ponúknuť revolučnú UV-ochranu, pracuje s Aquawood TIG Highres® Holz/Alu jednoducho ďalej tak isto, ako s obvyklou  máčacou impregnáciou firmy ADLER. A čo vlastne znamená HighRes© v názve produktu? „HighRes® je naša chránená značka pre vyššiu kvalitu, ktorá stojí na technológii polymérov vyvinutej laboratóriami firmy ADLER“, vysvetľuje Daniel Pesserer, vedúci predaja produktov ADLER pre výrobcov okien.

 

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: