We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Ochrana prírody? Bez problémov s Legno-Hartwachsöl firmy ADLER

Trendom je drevo bez povrchovej úpravy, ale také drevo je aj bez potrebnej ochrany. Preto sú žiadané prírodné povrchové úpravy pre prirodzené povrchy, ako Legno-Hartwachsöl, extra ekologická ochrana pre drevený nábytok, drevené podlahy , obklady a viac.


30.07.2012

EXTRA EKOLOGICKÝ

Kto sa pri zariaďovaní interiéru rozhodne pre drevo, už tým prispieva k ochrane prírody. Tá najprirodzenejšia zo všetkých surovín rastie a pritom viaže CO2. S Legno-Hartwachsöl od firmy ADLER nie iba surovina ale aj jej ochranná povrchová úprava je priateľská k životnému prostrediu. Spĺňa smernicu pre značku ochrany životného prostredia UZ 06 pre drevený nábytok.

"Legno-Hartwachsöl sa skladá z prírodného ľanového oleja, slnečnicového oleja, včelieho a karnaubového vosku“, hovorí Rainer Troppmair,ktorý spolu so svojím tímom produkty radu Legno vyvinul. „Je preto tak šetrný k prírode, pretože podiel sušiny predstavuje takmer 100 percent - to znamená, že neobsahuje skoro žiadne rozpúšťadlá.“ Z toho okrem prírody profitujú aj stavitelia domov: pretože Legno-Hartwachsöl spĺňa kritériá UZ 06 a iných certifikátov.

EXTRA ĽAHKO SPRACOVATEĽNÝ

Oleje sú principiálne nekomplikovaný materiál. Bez problémov je možné ich nanášať rôznymi spôsobmi– valčekovaním, štetcom, handričkou až po gumovú stierku. Prebytok je možné tiež jednoducho strieť papierovým rúškom a je hotovo. Pre profesionálov je nemenej dôležité, že Legno-Hartwachsöl rýchlo schne a preto nezržiava priebeh prác. A pre perfektný výsledok stačí iba jeden nános.

ProduktkatalogADLER oleje a vosky pre interiér

ADLER-TV: Parkety resp drevené podlahy s ADLER Legno-Produktami

ADLER-TV: Olejovanie nábytku s  Legno-Produktami od firmy ADLER

Popis Veľkosť Formát
ADLER Legno-Holzöle und -Holzwachse 1.4 MB PDF

Zum ADLER Online-Shop: