Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Nová prirodzenosť v povrchovej úprave okien

Oba produkty na povrchovú úpravu drevených okien Aquawood Lärchenöl a Aquawood Ligno+ Top boli posilnené o nové odtiene. Aquawood Lärchenöl je možné natónovať pomocou miešacieho systému ADLER | Mix Farbmischsystem do nových, trendových odtieňov a vysokotransparentný Aqua Ligno+ Top je k dispozícii už aj v odtieni Eiche Natur (dub prírodný). To prináša Vám a Vaším zákazníkom ešte viac možností pre farebnú rôznorodosť.


05.05.2014

AQUAWOOD LÄRCHENÖL - OCHRÁNENÁ PRIRODZENOSŤ

Vodouriediteľný  olej v striekacej kvalite pre priemyselné použitie garantuje jednoduché spracovanie a hodvábne povrchy. Vďaka extrémne krátkej dobe schnutia môžu byť povrchy olejované s Aquawood Lärchenöl SQ vyrobené v štandartnom čase.

 

Aquawood Lärchenöl SQ. Pre nadčasový dizajn.

Aquawood Lärchenöl SQ je pomocou miešacieho systému ADLER | MIX Farbmischsystem tónovateľný do nových farebných odtieňov a milovníkov dreva presvedčí prirodzeným zvýraznením kresby dreva a ušľachtilou optikou.

 

Bázy na tónovanie pre miešací systém ADLER | MIX Farbmischsystem

Aquawood Lärchenöl SQ W30 53173, balenie 4 kg, 22 kg

Aquawood Lärchenöl SQ farblos 53180, balenie 5 kg, 25 kg, 120 kg

 

Pre zvetralé okná odporúčame ADLER Aquawood Lärchenöl tauchfertig. Tento vysokohodnotný máčací olej preniká hlboko do dreva a je vodoodpudivý.

AQUAWOOD LIGNO+ TOP - VYSOKOTRANSPARENTNÝ A ODOLNÝ

System Ligno+  vďaka technológii  HighRes® zaručí optimálnu ochranu vysokotransparentnej povrchovej úpravy drevených okien. Lignín v dreve sa stabilizuje, súčasne sa dodá excelentná ochrana voči vlhkosti. Vysokotransparentná vrchná vrstva   Aquawood Ligno+ Top sa postará o aktívnu UV- ochranu. V porovnaní s bežnými vysokotransparentnými povrchovými úpravami pre exteriér dosahujú tieto najmodernejšie  UV-filtre extrémne konštantný ochranný účinok.  

 

Aquawood Ligno+ Top – pre excelentnú optiku.

Aquawood Ligno+ Top vďaka novej technológii UV-filtrov  chráni drevené okná pred zašednutím a teraz je k dispozícii aj v odtieni Eiche Natur (dub prírodný).

 

Odporúčania pre voľbu farebného odtieňa:

Smrek: Ligno+ Top 59111

Smrekovec: Ligno+ Top Lärche natur 59141

Dub: Ligno+ Top Eiche natur 59106

Balenia 5 kg, 25 kg, 90 kg

Zum ADLER Online-Shop: