We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Nová prirodzenosť v povrchovej úprave okien

Oba produkty na povrchovú úpravu drevených okien Aquawood Lärchenöl a Aquawood Ligno+ Top boli posilnené o nové odtiene. Aquawood Lärchenöl je možné natónovať pomocou miešacieho systému ADLER | Mix Farbmischsystem do nových, trendových odtieňov a vysokotransparentný Aqua Ligno+ Top je k dispozícii už aj v odtieni Eiche Natur (dub prírodný). To prináša Vám a Vaším zákazníkom ešte viac možností pre farebnú rôznorodosť.


05.05.2014

AQUAWOOD LÄRCHENÖL - OCHRÁNENÁ PRIRODZENOSŤ

Vodouriediteľný  olej v striekacej kvalite pre priemyselné použitie garantuje jednoduché spracovanie a hodvábne povrchy. Vďaka extrémne krátkej dobe schnutia môžu byť povrchy olejované s Aquawood Lärchenöl SQ vyrobené v štandartnom čase.

 

Aquawood Lärchenöl SQ. Pre nadčasový dizajn.

Aquawood Lärchenöl SQ je pomocou miešacieho systému ADLER | MIX Farbmischsystem tónovateľný do nových farebných odtieňov a milovníkov dreva presvedčí prirodzeným zvýraznením kresby dreva a ušľachtilou optikou.

 

Bázy na tónovanie pre miešací systém ADLER | MIX Farbmischsystem

Aquawood Lärchenöl SQ W30 53173, balenie 4 kg, 22 kg

Aquawood Lärchenöl SQ farblos 53180, balenie 5 kg, 25 kg, 120 kg

 

Pre zvetralé okná odporúčame ADLER Aquawood Lärchenöl tauchfertig. Tento vysokohodnotný máčací olej preniká hlboko do dreva a je vodoodpudivý.

AQUAWOOD LIGNO+ TOP - VYSOKOTRANSPARENTNÝ A ODOLNÝ

System Ligno+  vďaka technológii  HighRes® zaručí optimálnu ochranu vysokotransparentnej povrchovej úpravy drevených okien. Lignín v dreve sa stabilizuje, súčasne sa dodá excelentná ochrana voči vlhkosti. Vysokotransparentná vrchná vrstva   Aquawood Ligno+ Top sa postará o aktívnu UV- ochranu. V porovnaní s bežnými vysokotransparentnými povrchovými úpravami pre exteriér dosahujú tieto najmodernejšie  UV-filtre extrémne konštantný ochranný účinok.  

 

Aquawood Ligno+ Top – pre excelentnú optiku.

Aquawood Ligno+ Top vďaka novej technológii UV-filtrov  chráni drevené okná pred zašednutím a teraz je k dispozícii aj v odtieni Eiche Natur (dub prírodný).

 

Odporúčania pre voľbu farebného odtieňa:

Smrek: Ligno+ Top 59111

Smrekovec: Ligno+ Top Lärche natur 59141

Dub: Ligno+ Top Eiche natur 59106

Balenia 5 kg, 25 kg, 90 kg

Zum ADLER Online-Shop: