We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Nie je všetko zlato, čo sa blyští: efekt ADLER Brilliant-Metallic

Ligot, lesk a pôvab: V období Vianoc sa opäť všetko blyští na každom rohu. Napriek tomu platí, že nie je všetko zlato, čo sa blyští. Niekedy je to dokonca drevo, ktoré bolo premenené metalickým efektom ADLER Brilliant-Metallic – novým lakom s efektom metalického lesku! Revolučný efekt rakúskeho výrobcu lakov ADLER umožňuje rozžiariť nábytok a čelá kuchýň v nádherných metalických farebných odtieňoch.


21.12.2015

ZLATO, STRIEBRO, BRONZ …

„KOVOVO TRBLIETAVÉ POVRCHY SÚ V SÚČASNOSTI VEĽMI MODERNÉ“, POUKAZUJE MARIO BORTOLOTTI Z VÝVOJOVÉHO ODDELENIA NÁBYTKOVÝCH LAKOV ADLER. „S POMOCOU NÁŠHO NOVÉHO LAKU JE MOŽNÉ DOCIELIŤ TENTO EFEKT DOKONCA BEZ PRIDANIA KLASICKÝCH TRBLIETAVÝCH PIGMENTOV“, VYZDVIHUJE TÚTO INFORMÁCIU. NAMIESTO TOHO JE POUŽITÁ ÚPLNE JEDINEČNÁ ZMES, KTORÁ ZABEZPEČUJE SKUTOČNE VIEROHODNÝ DOJEM KOVOVÉHO VZHĽADU POVRCHOV. EFEKT PRINÁŠA VEĽMI ELEGANTNÝ VZHĽAD DO KUCHÝŇ, OBÝVACÍCH IZIEB A SPÁLNÍ, JE DOSTUPNÝ V PIATICH VARIANTOCH – ZLATÝ, STRIEBORNÝ, BRONZOVÝ, MEDENÝ A TITÁNOVÝ.

 

… MEĎ A TITÁN

TENTO VIEROHODNE PÔSOBIACI KOVOVÝ EFEKT JE SPÔSOBENÝ ŠPECIÁLNOU ŠTRUKTÚROU NÁTERU: NA PODKLAD, KTORÝ V PRÍPADE NUTNOSTI IZOLUJEME A OŠETRÍME POMOCOU ZÁKLADOVÉHO PLNIČA ADLER PUR-ISOFILL ALEBO ADLER PUR-ECOFILL A NÁSLEDNE VYKONÁME MEDZIBRÚSENIE  DOSIEK, NANESIEME JEDNU VRSTVU FARBY ADLER PIGMOPUR VO VYBRANOM FAREBNOM ODTIENI. PO NÁSLEDNÝCH 3 AŽ 4 HODINÁCH SUŠENIA PRICHÁDZA NA RAD LAK S EFEKTOM ADLER BRILLIANT-METALLIC – IDEÁLNE Z DVOCH STRÁN. POTOM MUSÍ POVRCH ZNOVU NAJMENEJ 3 HODINY SCHNÚŤ. „POZOR, KRATŠIA DOBA SUŠENIA MÔŽE ZNAČNE ZNÍŽIŤ INTENZITU KOVOVÉHO EFEKTU“, VARUJE BORTOLOTTI. ALE DLHŠIE AKO 16 HODÍN BY TAKTIEŽ NEMALI UŽÍVATELIA VYČKÁVAŤ, ABY RIADNE ZAFIXOVALI SVOJ SKVOSTNÝ VÝTVOR POMOCOU KRYCIEHO NÁTERU. „BUĎ PRELAKUJTE VÝSLEDOK JEDNOU VRSTVOU ADLER PIGMOTOP ALEBO DVOMA VRSTVAMI LESKLÝM POLYURETÁNOVÝM LAKOM ADLER PUR GLANZLACK“, RADIA EXPERTI FIRMY ADLER. A MÁTE TAK HOTOVÉ VÝTVORY, KTORÉ SA ISTE POSTARAJÚ O ROZŽIARENIE OČÍ VŠETKÝCH NÁVŠTEVNÍKOV. NIELEN V OBDOBÍ VIANOC!

Viac tu: ADLER Möbellacke

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: