Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Lepšie moriť - s ADLEROM: moderné odtiene podčiarkujú prirodzenú krásu dreva

Morenie povrchy rozžiari, vyrovná malé nerovnosti a zanechá drevu prirodzený charakter. Preto obsiahla paleta moridiel patrí k základnej výbave každého stolára. A ak je na kanistri napísané ADLER, sú trendové tóny, elegantné efekty, lepšia kvalita morenia a jedinečné výsledky zaručené.


31.05.2011

LEPŠIE MORIŤ - S ADLEROM: MODERNÉ ODTIENE PODČIARKUJÚ PRIRODZENÚ KRÁSU DREVA

Nános farby na to správne miesto urobí život oveľa pestrejším - to vedia nielen dámy so svojimi naplnenými kozmetickými kufríkmi. Alebo s ich sýto sa lesknúcimi vlasmi. Aj drevo -tá stará dobrá surovina s troškou "kozmetiky" profituje. Morenie povrchy rozžiari, vyrovná malé nerovnosti a zachová drevu prirodzený charakter. Preto obsiahla paleta moridiel  patrí k základnej výbave každého stolára. A ak je na obale napísané ADLER, sú trendové tóny, elegantné efekty, lepšia kvalita morenia a jedinečné výsledky zaručené.

OD ANTIKY PO MODERNU

Nánosom moridla je možné chrakter dreva ľubovoľne zmeniť - a tým ho úplne prispôsobiť želaniu zákazníka alebo novému trendu. Preto sú experti laboratórií ADLER neustále pri "piplaní " a "pilovaní" a vymýšľajú ešte zaujímavejšie odtiene, ktoré sa rýchlejšie a jednoduchšie spracovávajú. Pritom majú ruky neustále v pulze času a uši nastavené počúvať hlas trhu. Vedia  slúžiť top riešeniami pre rôzne žiadosti: má drevo pôsobiť anticky? Ako z útulnej sedliackej izby? Nech sa páči. Alebo radšej moderne, futuristicky, so skoro metalickým leskom? Tiež žiadny problém. Od "Neoantik" cez" Classic" až po "Style" - pre predného rakúskeho experta na laky neostanú žiadne želania nesplnené.

S VODOU ČISTEJŠIE

Väčšia časť moridiel ADLER sú na vodnej báze - no aj fanúšikovia rozpúšťadiel nemusia mať obavy. Skoro všetky moridlá tirolského producenta sú totiž  prelakovateľné tak vodouriediteľnými, ako aj rozpúšťadlovými lakmi.  Vedľa osvedčeného  "Oldies"  ADLER Aqua Classic a ADLER Aqua Dark dobýva srdcia a metropoly mladší trendový ADLER Aqua Style : odtiene od "Rom" cez "Madrid" po "London"  sa zaslúžia o obzvlášť pokojný, rovnomerný obraz morenia, predovšetkým na jemnopórovitých listnatých drevinách. Pre rustikálny, vidiecky charakter dreva na mäkkých drevinách bol do rodiny prijatý ADLER Aqua Alpin. Najmladší prírastok  sa ale volá ADLER Aqua Neoantik: vo sviežich farebných odtieňoch dosahuje antický obraz morenia v odtieňoch dreva, zvýrazňujúci kresbu pórov. Paleta moridiel ADLER pokračuje dvoma rozpúťadlovými klasikmi - ADLER Rustica a ADLER Spritzbeize. Posledný bol kompletne prepracovaný a vylepšený: boduje mikropigmentami a svetlostálymi špeciálnymi farbivami. Nové odtiene sa uplatnia predovšetkým na hrobopórovitých drevinách ako dub, jaseň alebo mahagón. Zlatým klincom je rozpúšťadlový systém morenia ADLER Neosol: vyčaruje  žiarivé farby na všetkých listnatých drevinách - z iba 3 bázových odtieňov (žltej, červenej a čiernej) je možné namiešať mnoho nádherných odtieňov pre obraz morenia nezvýrazňujúci kresbu pórov.

VŽDY V TRENDE

Vďaka premyslenej koncepcii  a zodpovedajúcemu vyhotoveniu vzorkovníkov moridiel je nielen spracovanie ale už vyhľadanie vhodného moridla hračkou. Najmä keď tím ADLER poradcov je stolárom aj osobne svojou radou vždy poruke!

 

Ďalšie informácie k systémom morenia od ADLERa:

Morenie na vodnej báze

Morenie na báze rozpúšťadiel

Prídavné položky pre morenie dreva

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: