We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Javisko patrí nám: Na medzinárodnom veľtrhu Frontale 2018 ADLER predstaví samoliečebnú povrchovú úpravu okien

Odborný medzinárodný veľtrh Fensterbau Frontale v Norimbergu každé dva roky prináša novinky zo sveta inovácií a technológií budúcnosti. Predstavujeme vám jednu z hlavných hviezd v pomyselnom svetle reflektorov tohtoročnej výstavy: Aquawood InterCare SH, prvá samoliečebná povrchová úprava okien od rakúskeho výrobcu lakov ADLER.


26.01.2018

TRVALÁ OCHRANA

S patentovanou technológiou „SH-Technology“ pre samoliečebné povrchové úpravy sa ADLERu podaril epochálny čin. Základom tejto „smart technology“ sú mikrokapsuly, ktoré v prípade poškodenia lakovej vrstvy, napr. v dôsledku poškriabania alebo krupobitia, praskajú. Pri tom sa z nich uvoľňuje bezfarebná, tužiaca špeciálna tekutina, ktorá okamžite uzatvára „poranenie“ a tým zabraňuje poškodeniu dreva. ADLER urobil množstvo testov, vďaka ktorým sa mu podarilo túto revolučnú technológiu priviesť až do úspešného produktu. Na Frontale 2018 tak rakúsky výrobca lakov vďaka Aquawood InterCare SH predvedie prvú samoliečebnú povrchovú úpravu drevených okien. Krycia medzivrstva zabezpečí nielen vysokú plnivosť a spoľahlivú izoláciu, ale zároveň garantuje aj trvalú ochranu a dokonalý povrch. "S Aquawood InterCare SH ponúkame jedinečný kvalitný produkt, ktorý výrobcom okien a ich zákazníkom prináša skutočnú pridanú hodnotu,“ vysvetľuje Richard Mölk, vedúci predaja v oblasti okien.

 

INOVÁCIE A INŠPIRÁCIE

Samoliečebná povrchová ochrana dreva nie je jedinou inováciou, s ktorou bude ADLER na Frontale bodovať. „Ukážeme vám aj zaujímavé možnosti digitálnej tlače na okná - jednej z najatraktívnejších tém budúcnosti v oblasti povrchových úprav,“ informuje vedúci priemyselného predaja Daniel Pesserer. Naopak, návrat k prírode stelesňuje nový produkt Aquawood Nativa, ktorý spája prirodzený vzhľad a dokonalú ochranu povrchu. Okrem toho sa môžu výrobcovia okien tešiť na Aquawood DSL Carat, inovatívnu lazúru na okná s elegantnými metalickými odleskami. Na svoje si prídu aj producenti vchodových dverí: ADLER predvedie rôznorodé možnosti stvárnenia overeného systému Protor: Od prirodzenej autentickosti až k betónovému efektu, od metalických odleskov až po absolútnu prirodzenosť - proti gustu žiaden dišputát!

 

Navštívte stánok ADLER v hale 5, miesto 241 na medzinárodnom veľtrhu Fensterbau Frontale od 21.-24. marca 2018 a objavujte nové inovácie a inšpirácie! 

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: