Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Jagavé stretnutie s našimi susedmi. Stolári z Česka a Slovenska na návšteve

Rakúsko, Česko alebo Slovensko? To je úplne jedno! Stolárske srdce bije všade rovnako. A pretože ADLER bije spolu so srdciami všetkých stolárov, bolo aj Stretnutie nábytkárov 2012, na ktoré boli pozvaní naši kolegovia a zákazníci z Česka a Slovenska, plné priateľstva a odborných debát.


20.09.2012

SVETLO, LESK A TRBLIETAVÉ KAMENE

V priebehu dvojdňového stretnutia sa  rozsvietili oči nábytkových stolárov, akonáhle sa dozvedeli o ADLER novinkách. Obzvlášť paleta olejov a voskov radu „Legno“ ich rozžla najviac. V pláne bola iba jedna prestávka , no ani tá sa takmer neuskutočnila kvôli záplave otázok, ktorými účastníci priam zasypali prednášajúceho  p.Maria Menghina , ktorý  túto paletu produktov predstavil. V praktickej časti konanej popoludní mali všetci dostatok času, aby sa sami presvedčili o prednostiach spracovania  produktov  Legno-ÖlLegno-Wachs a Legno-Color .

 

Leskli sa vzorky vyleštené na vysoký lesk - českým a slovenským zákazníkom pre ukážku toho, ako funguje dosiahnutie profesionálne vysokého lesku s produktami ADLER.

 

 A trblietali sa Swarovského kamene v duchu hesla pre popracovný večer: „Odreagovanie a obdiv pri návšteve sveta kryštálov Swarovski “.

Zum ADLER Online-Shop: