Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Inovácie a inšpirácie: S ADLERom budete na budúcnosť pripravení

Naše srdce bije pre drevo a pre všetkých drevospracovateľov. Rakúski experti v oblasti zušľachtenia a povrchovej úpravy dreva presne vedia, čo potrebujú stolári, aby mohli s tými najlepšími prostriedkami čeliť výzvam budúcnosti: Sú nimi inovatívne technológie, efektívne povrchové systémy a inšpiratívne možnosti stvárnenia. Na odbornom veľtrhu Holz- Handwerk v Norimbergu ADLER predstaví najnovšie smery pre spracovateľov dreva.


29.01.2018

SRDCE PRE DREVO

„ADLER má v ponuke široký sortiment farieb a lakov, našimi zákazníkmi sú priemyselní výrobcovia okien rovnako ako aj drevostavbári a maliari. Mimoriadnu pozornosť si u nás užívajú najmä stolári. Spája nás láska k drevu, vášeň pre jedinečnosť, požiadavky najvyššej kvality a špičkový servis,“ hovorí Andrea Berghoferová, ktorá je predstaviteľkou tretej generácie vo vedení podniku. ADLER, rakúsky popredný výrobca lakov, pozorne počúva svojich zákazníkov: „Osobný kontakt a výmena skúseností, kompetentné poradenstvo a servis sú u nás na prvom mieste,“ hovorí vedúci predaja Stefan Zink. „Preto presne vieme, čo stolári potrebujú, a môžeme pre nich vyvíjať zodpovedajúce produkty.“ Napríklad efektívne povrchové systémy, ktoré prinesú želaný efekt v niekoľkých pracovných krokoch, a tým šetria čas aj peniaze. Hmatateľným príkladom je nový vodný lak Bluefin Smart: Jedenkrát prelakovať a jedenkrát prebrúsiť - a hotovo!

 

INDIVIDUÁLNE STVÁRNENIE

Pomyselným esom v rukáve stolárov je, že vedia svojim zákazníkom ponúknuť individuálne a jedinečné nábytkové kusy. ADLER a jeho rôznorodé možnosti stvárnenia sú v tomto prípade nezastupiteľnými pomocníkmi: Kto hľadá autentický prirodzený vzhľad, siahne po novom laku Aduro Vitea. Tento polyuretánový lak zvýrazňuje kresbu dreva, vytvára prirodzený vzhľad povrchu, ktorý aj na dotyk pôsobí dokonale autenticky; vlastnosti dreva ostávajú zachované a zároveň chránené. Naopak, komu sú viac po chuti trendové efektné povrchy, môže využiť nevyčerpateľné možnosti metalických efektov: S práškom s kovovými čiastočkami ADLER Aquafix premeníte jediným nástrekom alebo náterom drevo na čistú mosadz, meď, bronz a cín s metalickými odleskami alebo trendy patinovým vzhľadom.

 

INOVÁCIE A INŠPIRÁCIE

 

„Všetkým stolárom ponúkame inovácie a inšpirácie na najvyššej úrovni. Naše laky vyčarujú z každého kusu nábytku jedinečný hodnotný produkt a poskytnú mu trvácnu ochranu,“ konštatuje Stefan Zink, ktorý sa zároveň teší na prílev návštevníkov v stánku ADLER 414 v hale 10.1 na medzinárodnom veľtrhu Holz-Handwerk v Norimbergu od 21.-24. marca 2018.  

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: