We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Inovácie a inšpirácie: S ADLERom budete na budúcnosť pripravení

Naše srdce bije pre drevo a pre všetkých drevospracovateľov. Rakúski experti v oblasti zušľachtenia a povrchovej úpravy dreva presne vedia, čo potrebujú stolári, aby mohli s tými najlepšími prostriedkami čeliť výzvam budúcnosti: Sú nimi inovatívne technológie, efektívne povrchové systémy a inšpiratívne možnosti stvárnenia. Na odbornom veľtrhu Holz- Handwerk v Norimbergu ADLER predstaví najnovšie smery pre spracovateľov dreva.


29.01.2018

SRDCE PRE DREVO

„ADLER má v ponuke široký sortiment farieb a lakov, našimi zákazníkmi sú priemyselní výrobcovia okien rovnako ako aj drevostavbári a maliari. Mimoriadnu pozornosť si u nás užívajú najmä stolári. Spája nás láska k drevu, vášeň pre jedinečnosť, požiadavky najvyššej kvality a špičkový servis,“ hovorí Andrea Berghoferová, ktorá je predstaviteľkou tretej generácie vo vedení podniku. ADLER, rakúsky popredný výrobca lakov, pozorne počúva svojich zákazníkov: „Osobný kontakt a výmena skúseností, kompetentné poradenstvo a servis sú u nás na prvom mieste,“ hovorí vedúci predaja Stefan Zink. „Preto presne vieme, čo stolári potrebujú, a môžeme pre nich vyvíjať zodpovedajúce produkty.“ Napríklad efektívne povrchové systémy, ktoré prinesú želaný efekt v niekoľkých pracovných krokoch, a tým šetria čas aj peniaze. Hmatateľným príkladom je nový vodný lak Bluefin Smart: Jedenkrát prelakovať a jedenkrát prebrúsiť - a hotovo!

 

INDIVIDUÁLNE STVÁRNENIE

Pomyselným esom v rukáve stolárov je, že vedia svojim zákazníkom ponúknuť individuálne a jedinečné nábytkové kusy. ADLER a jeho rôznorodé možnosti stvárnenia sú v tomto prípade nezastupiteľnými pomocníkmi: Kto hľadá autentický prirodzený vzhľad, siahne po novom laku Aduro Vitea. Tento polyuretánový lak zvýrazňuje kresbu dreva, vytvára prirodzený vzhľad povrchu, ktorý aj na dotyk pôsobí dokonale autenticky; vlastnosti dreva ostávajú zachované a zároveň chránené. Naopak, komu sú viac po chuti trendové efektné povrchy, môže využiť nevyčerpateľné možnosti metalických efektov: S práškom s kovovými čiastočkami ADLER Aquafix premeníte jediným nástrekom alebo náterom drevo na čistú mosadz, meď, bronz a cín s metalickými odleskami alebo trendy patinovým vzhľadom.

 

INOVÁCIE A INŠPIRÁCIE

 

„Všetkým stolárom ponúkame inovácie a inšpirácie na najvyššej úrovni. Naše laky vyčarujú z každého kusu nábytku jedinečný hodnotný produkt a poskytnú mu trvácnu ochranu,“ konštatuje Stefan Zink, ktorý sa zároveň teší na prílev návštevníkov v stánku ADLER 414 v hale 10.1 na medzinárodnom veľtrhu Holz-Handwerk v Norimbergu od 21.-24. marca 2018.  

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: