Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Efektné povrchové úpravy vchodových dverí

ADLER sa novým metalickým leskom pre vchodové dvere postará o efektný vstup : a to pomocou produktov Protor –Finish Pearl a pastou pre tvorbu štruktúr Aquafix S.


10.05.2012

Vchodové dvere sú optickou vizitkou domu a jedným z významných vzhľadových elementov fasády. To znamená: musia sa blysnúť!  Preto je tu systém Aquawood-Protor , ktorý už dva roky vytvára vydarené vstupy, čoskoro aj s lesklým efektom: Aquawood Protor-Finish Pearl prepožičia vchodovým dverám šmrnc, ktorý si zaslúžia. 

ŽIARIVÝ : PROTOR-FINISH PEARL

„Obchodno-technickí poradcovia nám odovzdali prianie zákazníkov, aby systém Protor  na povrchovú úpravu vchodových dverí  bol aj v metalickom prevedení“  hovorí Dr. Peter Hoernes, vedúci oddelenia vývoja povrchových úprav na okná a vchodové dvere. „To ale vôbec nie je jednoduché, pretože  z chemického hľadiska sa u tohto systému nedá pracovať s hliníkovými vločkami. Museli sme  teda vymyslieť niečo iné“. Riešenie  Dr.Hoernesa a jeho tímu je  modifikovaný perleťový pigment, ktorý sa postará o obzvlášť elegantný  lesk- v rôznych farebných odtieňoch.

Aj tento lesklý variant Aquawood Protor si samozrejme zachoval obvyklé  dobré vlastnosti povrchovej úpravy : odolnosť voči poškriabaniu, tvrdosť, ochranu pred poveternosťou a UV-žiarením a obzvlášť jednoduchú spracovateľnosť. „  Chvíľu sme sa ale  potrápili, kým sa dal tento efekt ľahko a príjemne aplikovať na Airless zariadeniach. To ale bola dôležitá podmienka, keďže  naši zákazníci pracujú s týmito  prístrojmi“ pokračuje Dr.Hoernes.

PRÍJEMNÁ : PASTA NA TVORBU ŠTRUKTÚR AQUAFIX  S

Dodatočne k metalickému efektu rozšíril ADLER ponuku  Protor-povrchových úprav na vchodové dvere o jednu pastu na tvorbu štruktúr: Aquafix S. Tá sa pridá k Protor-Finish a ešte zvýši tvrdosť a odolnosť voči poškriabaniu, zatiahne chybičky v poklade a povrch je príjemne teplý, trošku drsný a živo štruktúrovaný. “ Pomer miešania je 8% Aquafix S do vrchného laku.  Samozrejme pastu plníme  podľa tohoto  pomeru do 2,2 a 8kg balenia Protor-Finish” hovorí Dr. Hoernes. Teší sa, že tieto vydarené produkty budú čoskoro na trhu.

 

Ku katalógu produktov: ADLER povrchové úpravy na dvere

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: