We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Dôverujte alpskej ochrane dreva značky ADLER

Chrániť ten najprirodzenejší prírodný materiál - to je už desiatky rokov srdcová záležitosť firmy ADLER. Drevo je jedinečná prírodná surovina a aby bola aj po rokoch stále taká pekná ako v prvý deň,, potrebuje ochranu a starostlivosť.


17.10.2012

TESTOVANÉ V DRSNEJ ALPSKEJ KLÍME TIROLSKA 

ADLER testuje svoje produkty na ochranu dreva v extrémnych podmienkach. Predovšetkým v Alpách, kde na drevo pôsobí studené, drsné počasie a vysokohorský vzduch, musia produkty obstáť. Rainer Troppmair, vedúci oddelenia vývoja ADLER  stavebných lakov, vidí preto  sídlo firmy- mesto Schwaz , ako jedinečnú príležitosť:

 „ Nebojíme sa extrémnych testovacích situácií a aktívne využívame drsné alpské prostredie Tirolska pre vývoj našich vysokohodnotných produktov. Máme jednu poveternostnú stanicu v nadmorskej výške 1.600 metrov. Iba ak naše produkty obstoja v týchto náročných testoch, sú dosť dobré aj pre našich zákazníkov."  

ADLER PREZENTUJE EDÍCIU OCHRANY DREVA 

V prezentačnom boxe s názvom„HOLZSCHUTZEDITION“( edícia ochrany dreva)  prezentuje ADLER  niekoľko zo svojich najlepších referencií z oblasti ochrany dreva. Tieto boli zušľachtené produktami Pullex Renovier-GrundPullex Top-LasurPullex ColorPullex SilverwoodPullex Holzöl a Lignovit a ukazujú rôzne oblasti použitia a možnosti úprav  ochranných prostriedkov na drevo značky ADLER.

 

 

 

Ďalšie referencie nájdete aj na našej webovej stránke v záložke Referencie.

ADLER – LÍDER V OCHRANE DREVA A LAKOV NA DREVO 

ADLER lazúry na drevo spoľahlivo chránia a zušľachťujú. Sú starostlivo preskúšané a nezávadné pre naše zdravie a prírodu. Svojou širokou paletou vodouriediteľných a rozpúšťadlových ochranných prostriedkov, lazúr a farieb na drevo, ponúka ADLER už desaťročia top riešenia pre všetky prípady: či už nové nátery alebo renovácie, lazúry,krycie nátery či oleje - u ADLER-a nájde vždy ten správny produkt. 

 

Ku katalógu produktov ADLER ochrana dreva v exteriéri :

Zum ADLER Online-Shop: