Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Domčeky snov ako z rozprávky

Bývať by tu mohla Snehulienka alebo stará mama Červenej čiapočky : záhradné domčeky Kaia Schaedeho sú umeleckými dielami bez pravého uhla, ale zato odeté v kvalitých farbách.


10.11.2014

Váš dom bude nadčasový“, sľubuje Kai Schaede. Jeho „Casa Kaiensis“, čo je toľko ako „Kais Haus“ , sú jedinečné. Každý z rozprákových záhradných domčekov je zostavený a postavený presne podľa želania zákazníka. So záľubou v detailoch - od šikmých komínov až po svetlíkové okná. A to aj vo farbe: „Často používame techniku mokrý do mokrého, pri ktorej sa potom veľa stiera a škrabe. Predtým sa farby pritom často nepekne rozliali, ale odkedy pracujeme s ADLER-om, je to už minulosťou"  básni Schaede a pochvaľuje si aj „ fantastický servis okolo špeciálnych odtieňov" .Ak mám v predstave špeciálny odtieň, všetko "lieta"až kým odtieň nepasuje - a ja som vždy užasnutý, ako rýchlo sa to dá" poukazuje  s nadšením. 

 

„Ja neviem prečo, ale farby ADLER sa  nanášajú jednoducho a  už večer nezapáchajú tak silno", pochvaľuje si Schaede. A keď potrebuje ďalšiu dodávku - žiadny problém: jeho podnik je v bezprostrednej blízkosti k nášmu servisnému stredisku v meste Herford (D). Velikán na malé domčeky vo veľkom priestore!

 

K produktom: ADLER Pullex ochrana dreva v exteriéri

Zum ADLER Online-Shop: