Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Dni okien Česko/ Slovensko 2013 Prečo je ADLER „Applom“ medzi povrchovými úpravami okien

Čo majú iPhony a povrchovky ADLER spoločné? Odpoveď nielen na toto dostali 50 slovenskí a českí výrobcovia okien na podujatí „ADLER-Fenstertagen CZ/SK 2013“ ( ADLER- Dni okien CZ/SK). Zákazníci našich dcérskych spoločností ADLER Česko a ADLER Slovensko absolvovovali pútavé prednášky, spoznávali nové ADLER-produkty a hovorili o budúcnosti výroby drevených okien.


06.03.2013

ADLER MÁ ODPOVEĎ

Prvým bodom programu bola prehliadka závodu ADLER, ktorá poskytla nahliadnutie do pestrého sveta farieb a lakov. Náväzne vedúci predaja našich dcérskych spoločností predstavili rôzne produktové línie určené na povrchovú úpravu drevených okien, ktoré majú spoločné jednoduché použitie a kvalitu. A čo robiť pri poškodeniach okenných častí? Technici ADLER mali odpoveď aj na toto a zodpovedali tieto i mnohé ďalšie  otázky. Okrem toho informovali o najnovších trendoch  povrchových úprav vo výrobe okien a ochrane dreva.

PRESVEDČIVO V TEÓRII A PRAXI

Že ADLER-povrchové úpravy okien nepresvedčia iba v teórii, ale aj praxi, si zákazníci mohli sami vyskúšať. Na troch stanoviskách  testovali predstavené produkty: od povrchových úprav vchodových dverí rady Protor po Lignovit, od olejovaných drevených okien až po renováciu okien a vchodových dverí : a všetci účastníci sa usilovne zapájali.

Večer zamenili kabáty ADLER za hrubé zimné bundy. Nasledoval príjemný večer na chate so sánkovačkou v Sellraintal.

UČIŤ SA OD APPLE

Harald Jeschke, marketingový expert dôverne znalý ADLER-a, na druhý deň objasnil, čo majú spoločné i-Phone a povrchové úpravy ADLER. Vo svojej prednáške ukázal, ako dôležité je byť v očiach zákazníkov niečím výnimočným a hneď pridal cenné tipy a triky pre prax. (Správu o obsahu prednášok nájdete v závere). Z prednášky Haralda Jeschkeho odchádzali naši zákazníci vysoko motivovaní! Aj inak teda dokázali byť Dni okien (Fenstertage) vo schwazskej firme ADLER-Werk pre prítomných odborníkov výzvou na informačnej i diskusnej platforme.

Zum ADLER Online-Shop: