Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Dielňa poruke: Servisný kufrík od ADLERa

Buďte ihneď na mieste pri poškodeniach vzniknutých pri dodávke, zabudovaní alebo používaním a opravte malé škody na povrchu tak, aby boli nespozorovateľné!


30.06.2011

Každý stolár, každý výrobca nábytku to pozná:v dielni stojí  perfektný kus nábytku, s perfektným povrchom. A potom: pri dodávke, zabudovaní alebo aj používaním  môže dôjsť k poškodeniam, ktoré ten s námahou vyhotovený objekt znehodnotia. Nemusí tomu tak byť, ak je poruke vhodná výstroj.Prv, než si to všimne zákazník. Servisný ADLER kufor obsahuje náradie, ktoré ponúka ideálnu pomoc na ceste. Obsahuje dôležité materiály pre opravy malých škôd na povrchu.

PERFEKTNÝ NA CESTY

So servisným kufríkom ADLER majú nábytkári potrebné náradie vždy pri sebe. Všetky dôležité pomôcky a náradie sú ihneď pripravené na použitie, vždy čisté a dobre chránené - od tyčiniek z tvrdého vosku v mnohých farbách, cez rozprašovač, opravné tyčinky až po sprej s priehľadným lakom v rôznych stupňoch lesku. Jednotlivé súčasti je možné doobjednať, samozrejme zodpovedajú smernici Decopaint a garantujú prémiovú kvalitu ADLER.

 

Pre uľahčenie Vašej práce Vám poslúži brožúra, kde sú najdôležitejšie produkty a tipy pre spracovanie. Technické listy ako aj kartu bezpečnostných údajov k jednotlivým položkám nájdete v záložke Na stiahnutie.

 

Ďalšie ADLER produkty pre opravu, servis, montáž a starostlivosť

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: