Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Či už ochrana dreva, lazúra, olej na drevo alebo starostlivosť: obsiahla produktová rada Pullex spoločnosti ADLER vždy poskytne optimálne riešenie

Užívatelia, ktorí kladú dôraz na kvalitu, obiehajú svoj ​​dom s iba jednou značkou na štetci: je ňou značka Pullex, ktorej názov je synonymom pre ochranu dreva najvyššej triedy. Ak fasády, okná, ploty, prístrešky, balkóny a ďalšie časti domu prahnú smädom po novom nátere, je to pravá chvíľa pre použitie niektorého z týchto flexibilných a všestranných produktov spoločnosti ADLER.


08.04.2011

OCHRANA DREVA NAJVYŠŠEJ TRIEDY

Bez ohľadu na to, či ide o nový náter, renováciu, údržbu okien alebo úpravu záhradného nábytku, je pre každú požadovanú oblasť použitia pripravená správna lazúra alebo farba na drevo alebo je možné vybrať optimálny prostriedok na ochranu dreva, ktorý zaistí dokonalý výsledok:

LAZÚRY A FARBY NA DREVO URČENÉ PRE NOVÉ NÁTERY

Fasády, balkóny, prístrešky, ploty - zoznam možných drevených prvkov je veľmi dlhý. Existuje teda dôvod, prečo je potrebné udržiavať spotrebu náterových hmôt na čo najnižšej úrovni. To sa darí s lazúrou na drevo ADLER Pullex High-Tech, ktorá aj bez základného náteru, už po dvojitom nanesení zaručuje dlhoročnú trvanlivosť. Užívatelia však aj naďalej vo veľkom počte siahajú aj po "býkovi medzi lazúrami", ako je nazývaný produkt Pullex Plus. V kombinácii s osvedčeným prostriedkom na ochranu dreva Pullex Imprägnier-Grund získate aj v tomto prípade dokonalý výsledok.

 

Natierači, ktorí sledujú vynaložené náklady, naproti tomu u veľkých plôch, aké predstavujú napríklad ploty, garáže alebo poľnohospodárske budovy, nedajú dopustiť na produkt Pullex Objekt Lasur s jeho priaznivou cenou. A pre tých, ktorí majú radi pestrofarebné nátery, je správnou voľbou farba na drevo Pullex Color. Táto krycia lazúra na drevo je napokon k dispozícii rovnako ako vodou riediteľná alternatíva Pullex Aqua Color.

 

Pullex Silverwood je naproti tomu produkt, ktorý stanovuje trendy v oblasti ochranných farieb na drevo. Táto farba na drevo zaisťuje optimálnu ochranu materiálu a okrem toho aj ušľachtilý, jednotný striebristý vzhľad alebo rustikálny charakter, ktorý je typický pre staré drevo.

OCHRANNÉ LAZÚRY NA DREVO PRE RENOVÁCIU A ÚDRŽBU

Pre renováciu starých drevených povrchov, akými sú fasády, balkóny alebo okná, ponúka spoločnosť ADLER dlhodobo osvedčený renovačný systém Pullex. Nanášanie základného laku a vyrovnávanie zašednutých miest a škvŕn sa vykonáva pomocou ochrannej farby na drevo Pullex Renovier-Grund. Pre krycí náter je potom obzvlášť vhodný Pullex Top Lasur. Produkt na báze rozpúšťadiel Pullex Fenster Lasur je naproti tomu koncipovaný ako optimálny renovačný vrchný náter pre okná a vchodové dvere.

 

Údržba okien predstavuje bezpečne investovaný vlastný kapitál: Doteraz bolo často ťažké zabezpečovať vo vlastnej réžii údržbu rámov okien opatrených povlakmi tvorenými vodou riediteľnými hrubovrstvými lazúrami nanesenými samotnými výrobcami okien. Preto spoločnosť ADLER vyvinula silnovrstvú lazúru na drevo Pullex Aqua-DSL. Tento "tlstokožec" je ideálny udržiavacií náter, pretože bol aj farebne dokonale zladený s kolekciami popredných výrobcov okien. Tri náterové vrstvy zaručujú dlhú životnosť.

OLEJE PRE DREVENÉ KONŠTRUKČNÉ DIELY, TERASY ALEBO ZÁHRADNÝ NÁBYTOK

 

Výrazným trendom sa stáva ošetrovanie dreva olejom, pri ktorom sa dosahuje maximálne prirodzeného vzhľadu povrchu. Ak je potrebné chrániť moderné drevené fasády pred vznikom tmavých škvŕn a zašedlých miest, má spoločnosť ADLER po ruke optimálne riešenie aj v segmente olejov na drevo: Pullex Holzöl.

 

Olej je tiež najlepším pertnerom pre podlahy: terasy a chodníky z (exotických) drevených materiálov je možné vhodne pripraviť na letnú sezónu pomocou produktu  Pullex Bodenöl: Údržba obmedzuje tvorbu trhlín a vznik zašedlých miest a namiesto toho stabilizuje prirodzený farebný odtieň a tým i krásu týchto záhradných skvostov. V prípade záhradného nábytku túto prácu spoľahlivo odvedie produkt Pullex Teaköl.

PRODUKTY K PREDÚPRAVE DREVA, NIČENIU DREVOKAZNÝCH ŠKODCOV

Spoločnosť ADLER samozrejme dodáva aj správne produkty na predúpravu, odstraňovanie zašednutí dreva alebo na ničenie prírodných škodcov. Ak chcete vyhubiť červotoča alebo zabezpečiť preventívnu ochranu proti inému hmyzu, ako napríklad drevohlodu (tesárik krovový), piloritke alebo termitom, potom je pre vás optimálnym produktom ADLER ProduktWurmEx. Tento prostriedok k ochrane drevených povrchov v interiéri a exteriéri účinne ničí drevokazných škodcu alebo zabraňuje ich výskytu.  V podobe produktu ADLER Holzentgrauer je k dispozícii účinný čistiaci a zjasňovací prostriedok na báze kyseliny šťaveľovej , ktorý je určený na ošetrovanie zvetraného a zašednutého dreva.

 

 

Rozširujúce informácie k témam:

Lazúry na drevo v exteriéri

Prostriedky na ochranu dreva krycie

Údržba záhradného nábytku

Predúprava dreva a ničenie drevokazných škodcov

Zum ADLER Online-Shop: