Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Cena pre najlepšieho dodávateľa udelená spoločnosťou Internorm: chvála od priateľov

Existuje príjemnejšia chvála, ako tá, ktorej sa nám dostane od dlhoročného partnera? Pre nás nie, a preto ...


08.02.2011

Existuje príjemnejšia chvála, ako tá, ktorej sa nám dostane od dlhoročného partnera? Pre nás nie, a preto máme všetci dôvod k radosti. Firma Internorm nám totiž prejavila svoje uznanie vo forme žiarivo sa lesknúceho pohára: ceny pre najlepšieho dodávateľa za rok 2010.

 

Pri rozhovore s Hermannom Haller, ktorý vo firme Internorm zastáva funkciu nákupcu produktov ADLER, sme sa opýtali, čím si spoločnosť ADLER toto ocenenie zaslúžila: "V prvom rade existujú prísne kvantitatívne kritériá, ktoré spočívajú najmä v tom, že musí byť dodržaých najmenej 97 percent dodacích termínov a že sa nesmie vyskytnúť viac ako 0,5 percenta chybne dodaných objednaných položiek ", hovorí pán Haller. "Isto však viete, že spoločnosť ADLER tieto kritériá každý rok plní. Preto sme stanovili aj ďalšie kritériá, akými sú úroveň servisného zabezpečenia, kvalita spolupráce a flexibilita. To znamená: Ako dokáže dodávateľ reagovať, ak máme nové materiály, a prichádza v takom prípade tiež sám s iniciatívnymi návrhmi? U spoločnosti ADLER tomu tak bezo zvyšku je. v tomto roku bola pre udelenie ceny spoločnosti ADLER rozhodujúca predovšetkým jedna skutočnosť: dobrá spolupráca s ďalším dodávateľom v čase, keď sa nečakane vyskytli problémy. Vtedy sa pracovníci spoločnosti ADLER ihneď snažili nájsť riešenie. Ďalším dôvodom pre udelenie ceny bolo aj to, že v minulom roku aj napriek nedostatkov surovín nikdy nedošlo k oneskoreniu alebo obmedzeniu dodávok. Za to všetko sme chceli nášho dodávateľa vyznamenať udelením tejto ceny. "Za udelenie ceny teda srdečne ďakujeme! V závode spoločnosti ADLER teraz panuje radostná nálada, najmä preto, že po roku 2007 sme toto ocenenie získali už druhýkrát!

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: