We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

BLUEFIN PIGMOSOFT: Bezchybné matné povrchy

Viete si predstaviť niečo krajšie a ušľachtilejšie ako matné nábytkové povrchy v rozmanitých farebných odtieňoch - len keby tie povrchy neboli také háklivé! Každý dotyk na nich zanecháva nepekné odtlačky prstov, každý aj ten najmenší škrabanec nechtom spôsobí nepekné lesklé plochy. To je však už minulosťou: Inovatívny nábytkový lak Bluefin Pigmosoft od ADLERu zabraňuje vzniku odtlačkov prstov na povrchu a vďaka svojej jedinečnej samoregeneračnej schopnosti spôsobí, že všetky neželané vyleštenia za noc úplne vymiznú.


26.06.2018

 

Inteligentná technológia

Tajomstvo úspechu nového 2-zložkového pigmenotvaného laku na báze vody je jedinečná receptúra založená na špeciálnych surovinách, ktorú vypracoval výskumný tím ADLER na čele so skúseným odborníkom na nábytkové laky Franzom Thummerom. Týmto spôsobom je možné predísť bežným stopám každodenného používania, vysvetľuje Thummer: „Bluefin Pigmosoft je takmer nemožné vyleštiť a okrem toho obsahuje perfektnú ochranu pred zanechávaním odtlačkov prstov, vďaka ktorej neostávajú na povrchu nábytku žiadne nepekné stopy.“ Aj v prípade drobného poškriabania, napr. nechtom, a následného lesknutia povrchu, sa tento nepekný efekt v priebehu noci úplne vytratí. Vďaka novej samoregeneračnej technológii sa povrchy vždy vrátia do pôvodného bezchybného vzhľadu. „Tento samoregeneračný proces potrebuje reálne niekoľko hodín, aby sa prejavil, ale použitím nového čističa na nábytok ADLER Clean-Möbelreiniger vieme celý proces výrazne urýchliť,“ vysvetľuje Thummer.

 

Odolný a jemný zároveň

Táto inteligentná technológia lakovania je základom povrchu, ktorý je odolný a zároveň jemný na dotyk: Vďaka veľmi dobrej odolnosti proti poškriabaniu a vynikajúcim výsledkom v prsteňovom teste ako aj v odolnosti proti vode a tukom Bluefin Pigmosoft spĺňa všetky požiadavky denného používania na nábytok. Okrem toho majú plochy prelakované týmto produktom zamatovo jemný ohmat, ktorý perfektne korešponduje so vzhľadom plochy, ktorá zo všetkých uhlov pohľadu rovnomerne prezentuje hlboko matný odraz. Výnimočná brilantnosť, vysoká plnivosť a odolnosť proti svetlu Vám zabezpečia bezchybné plochy vo všetkých farebných odtieňoch s dlhodobou životnosťou: pekné na pohľad, kvalitné v jadre.

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: