Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Aj prirodzenosť môže byť chránená: s produktom ADLER PUR-Naturmatt

Stolári vidia rukami. V tomto prípade ale neuvidia nič. Pretože firma ADLER-Werk Lackfabrik vyhnala trend prirodzene pôsobiacich povrchov až na samý vrchol a prekonala samu seba: s ADLER PUR-Naturmatt predstavuje " Natur-hrdinu" so schopnosťou čarodeja: dokáže všetko, ale je neviditeľný - tak pre dlane stolára, ako aj pre oči zákazníka.


15.04.2013

NEZRIECŤ SA NIČOHO

Veľtrh nábytku IMM v nemeckom Kolíne, odborná tlač a aj veľký záujem o ADLER PUR-Naturmatt, ktorý preukázali návštevníci výstavy BWS v Salzburgu zmazali aj tie najmenšie pochybnosti: prirodzené povrchy s nelakovaným vzhľadom sú in. Ale  neupravený vzhľad nábytku neznamená, že  bez povrchovej úpravy aj zostane. Mnohí spracovatelia preto používajú na povrchovú úpravu oleje.

 

Kto sa nechce vzdať odolnosti 2-zložkového PUR-laku, ten v budúcnosti siahne po produkte ADLER PUR-Naturmatt. Tento extrémne matný lak je najnovším hrdinom vývoja laboratórii ADLER. Staré drevo, dubový nábytok a všetko vyzerá ako nelakované; a nie iba vyzerá, ale  aj pôsobí na dotyk:  cítite drevo, jeho póry, jeho život. Napriek tomu ponúka ADLER PUR-Naturmatt trvanlivosť, UV-ochranu, ochranu pred zažltnutím a všetky výhody, aké  má vysokohodnotná laková úprava.

TRENDOVÝ DESIGN, ALE FUNKČNÝ

„Týmto novým produktom vystavujeme dizajnu účet, no nie na úkor funkcionality. "S ADLER PUR-Naturmatt môžu stolári garantovať, že ich nábytok je použiteľný a môže byť zaťažený", hovorí Franz Thummer, vedúci vývoja nábytkových lakov.

 

Mnohí zákazníci firmy ADLER i návštevníci stánku ADLER sa na výstave BWS  presvedčili o senzačne prirodzenom efekte produktu  PUR-Naturmatt. „ Mnohí nechceli vôbec uveriť, že testovacie vzorky boli skutočne nalakované" hovorí s úsmevom Peter Stecher, ADLER-vedúci predaja pre remeselníkov. Teší sa, že nováčik z ADLER-Werk Lackfabrik sa na výstave v Salzburgu tak dobre uviedol do povedomia zákazníkov.

 

Ku katalógu produktov : ADLER Nábytkové laky

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: