Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

ADLER získal na veľtrhu v Basileji cenu inovácie

Jedinečný lak na báze vody ADLER Aqua-Resist bol na výstave Messe Holz Basel ocenený Cenou inovácie 2013.


08.10.2013

Že je to tvrdý chlapík, bolo jasné už prv, pretože ADLER Aqua-Resist je prvým lakom na báze vody, ktorý pri jednožložkovm spracovaní dosahuje tú istú triedu odolnosti ako jeho dvojzložkoví konkurenti. Táto inovácia v povrchovej úprave presvedčila aj odbornú porotu veľtrhu Messe Holz 2013 vo švajčiarskom Baseli. Z ôsmich nominovaných projektov získal  ADLER-Werk Lackfabrik produktom Aqua-Resist "Cenu inovácie " v segmente Drevo. 

PRESVEDČIVÝ: „VYSOKÝ STUPEŇ A INOVÁCIE A VYUŽITIA"

Pri oficiálnom otvorení veľtrhu boli v prvý deň, 8. októbra 2013, ocenené víťazné projekty. Ako bolo povedané počas vyhlásenia, odbornú porotu pod vedením Eduarda Bachmana (BFH Biel) „vysoká úroveň inovácie, využitia v rámci odboru, hospodárnosť a pestrosť aplikácií.  „ Výskum, vývoj a sila inovácie sú pre firmu ADLER na prvom mieste. Sme spoločnosť s takmer 500 zamestnancami – z čoho ich je viac ako 100 v oddelení výskumu a vývoja. Vďaka tomu  sa nám neustále darí prinášať na trh stále nové, jedinečné produkty, ktoré našim zákazníkom, stolárom uľahčia život.“, hovorí konateľka Andrea Berghofer v súvislosti s odovzdaným vyznamenaním. Striebro putovalo do firmy Oertli Werkzeuge AG, bronz do firmy Kronospan Schweiz AG.

JEDINEČNÝ A JEDNOZLOŽKOVÝ

 ADLER Aqua-Resist je prvý a jediný vyznamenaný lak na báze vody, ktorý aj bez tužidla dosiahne chemickú odolnosť triedy 1-B1. To je dobré pre užívateľov a aj životné prostredie. Bez použitia tužidla je spracovanie nielen menej komplikované, ale prináša menej náročnosti na čistenie, menšiu spotrebu materiálu a menšie náklady na likvidáciu odpadov. Vďaka svojej odolnosti sa  ADLER Aqua-Resist hodí pre všetky oblasti interiérov a vďaka svojej brilantnosti aj pre prelakovanie pigmentovaných, bielych povrchov. „ Umelecký kúsok tejto inovátorskej vlny sa podaril vďaka použitiu úplne novej  technológie pojív, dlhoročným výskumom a vývojom a použitím špeciálnych surovín", s potešním konštatuje Franz Thummer, vedúci vývoja nábytkových lakov ADLER.

 

Ku katalógu produktov: ADLER nábytkové laky

Popis Veľkosť Formát
Flyer ADLER Aqua-Resist 2.5 MB PDF
Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: