Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

ADLER VariColor: Univerzál!

Nátery a renovácie v domácnosti? Dvere, okná, vykurovacie telesá, kovové rúry a k tomu aj stará komoda či hojdací koník? Ale nemáte chuť používať rôzne laky a základovania alebo ich svojim zákazníkom predávať? Potom existuje iba jedno riešenie: nový univerzál, ADLER Varicolor.


12.04.2013

JEDEN PRODUKT PRE VŠETKY PRÍPADY

Lak, ktorý vie všetko, v tom musí byť nejaký háčik? Človeka to napadne, ale nie je tomu tak. Pretože ADLER VariColor je lak na báze vody šetrný k prostrediu, bezpečný pre hračky a konformný s Baubook smernicou. Majstri s takýmito požiadavkami preto s produktom Varicolor šetria nielen čas a materiál, ale aj peniaze.

 Kto chcel predtým natierať niečo v domácnosti a okolí domu, došiel domov s kartónom plným nádob. Boli potrebné rôzne laky a rôzne základovania", hovorí Rainer Troppmair, vedúci vývoja stavebných lakov v ADLER-i. „ S Varicolorom máme teraz produkt pre všetky prípady. A stačia dva nátery bez základovania!"

PRIĽNAVOSTNÝ PROFESIONÁL S FARBOU, SĽUDOU A LESKOM

Univerzálny pestrý lak z dielne ADLER je profesionál v schopnosti priľnúť na všetky podklady. Funguje na dvere, okná z dreva a tvrdeného PVC, na nábytok a samotný aj na vykurovacie telesá a iné kovy v interiéri a exteriéri. Ak sa požaduje efekt kovaného železa alebo antiky, potom treba použiť  Varicolor E20. Táto báza pre tvorbu efektov je vybavená železnými trblietkami, ktorá každému povrchu prepožičia štruktúru a vzhľad vysokohodnotného kovu; vrátane ochrany proti korózii.

Okrem všetkých odtieňov, ktoré si podmania Vaše srdce, exituje Varicolor aj v bezfarebnom prevedení - v mate, ako pestrý variant, i v lesku. S takou vrchnou vrstvou je možné zhotoviť všetky pestré plochy aj v lesklom prevedení.

ÚSPECH ZARUČENÝ

ADLER VariColor sa báječne spracováva, je jedno, či natieraním, valčekovaním alebo striekaním. Rozlieva sa tak dobre, že aj nepríjemným natieraním docielite konečný výsledok, to som sám odskúšal. Okrem toho stačia dva nátery tým istým materiálom, čo je prirodzene veľmi komfortné!“, sľubuje Rainer Troppmair. Preto nie je už žiadny dôvod mnohé maliarske a renovačné práce odsúvať - stačí uchopiť ADLER VariColor a všetko čo treba- jednoducho vybaviť.

 

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: