Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

ADLER Q10: Budúcnosť povrchových úprav okien

Od malých stolárstiev až po veľké priemyselné podniky – všetci výrobcovia okien dostanú od ADLER-a novú kvalitu Q10. Jedno, či u krycieho laku alebo novo uvedenej hrubovrstvej lazúry Dickschichtlasur (ďalej DSL) – z výhod, ktoré dosiahli výskumné laboratóriá našej firmy vývinom „Q10“ pre povrchové úpravy okien, profitujú všetci: koncoví zákazníci, spracovatelia ale v prvom rade okná.


13.03.2012

Q10 – PROFIT PRE OKNÁ 

Keď výrobcovia prešli na Acryl Spritzlack Q10, boli to„ rýchlejšie vytvrdnutie  a skoršia ďalšia  spracovateľnosť“, predovšetkým ale ešte krajší výsledok, ktoré ich presvedčili.  Všetky tieto  prednosti ukrýva aj DSL  Q10 , ktorá je teraz na trhu a nasadzuje sa tak v priemyselných podnikoch ako aj v stolárstvach. Technológia Q10 garantuje ešte prirodzenejšiu optiku, povrchy sú bezchybné a na dotyk  hladké. To platí pre matné prevedenie rovnako ako pre nový lesklý Q10. „Dokonca aj montéri na stavenisku hneď zbadali, že , odkedy používame Q10,okná sú na dotyk  lepšie“, hovorí  Roland Eberharter, majster výroby okien firmy Rieder KG v Zillertali.

Q10 – PROFIT PRE  SPRACOVATEĽOV

Na stavbe sa ukážu aj iné prednosti, ktoré prináša Q10. Vysoká nelepivosť oboch lakových systémov a vysoká odolnosť voči poškriabaniu a vode zabezpečia, že pri transporte i montáži vzniká menej škôd. Tým spracovateľ ušetrí drahocenný čas a peniaze. Navyše Q10 dosiahne tieto vlastnosti o 30% rýchlejšie ako jeho predchodcovia, ďalšie spracovanie môže byť preto oveľa rýchlejšie. Aj to šetrí peniaze. „ Veľkí výrobcovia požadovali kratšiu dobu schnutia, ale samozrejme z tohoto  profitujú aj malí výrobcovia“, hovorí Dr. Peter Hoernes, vedúci oddelenia vývoja lakov na okná. 

Q10 – PROFIT PRE KONEČNÝCH ZÁKAZNÍKOV

Všetky tieto výhody ADLER povrchoch úprav na okná neobídu ani koncových zákazníkov. Q10 poskytne dreveným oknám ešte  zamatovejší  omak, je jedno, či ide o matné alebo lesklé prevedenie. Pre všetkých, ktorí sa rozhodnú pre túto prírodnú surovinu je to zážitok pre zmysly. S osvedčenou ADLER-kvalitou a dlhou životnosťou  „inklusive“.

 

Katalóg produktov: ADLER nátery na okná a dvere

Popis Veľkosť Formát
Q10 Infofolder - Neues aus der ADLER Fensterwelt 689 KB PDF
Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: